poprzednim miesiącu styczeń 2015 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4
week 2 5 6 7 8 9 10 11
week 3 12 13 14 15 16 17 18
week 4 19 20 21 22 23 24 25
week 5 26 27 28 29 30 31

LogowanieFitProfit

FitProfit - Informacje

Miło nam poinformować Państwa, że dołączyliśmy do Programu FitProfit. Napisz na  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i poproś o pełną ofertę dla firm na karty FitProfit (dotyczy firm powyżej 20 pracowników)

FitProfit

"Chcesz osiągnąć swoje cele - zwiększ poziom zadowolenia, sprawności i zdrowia swoich pracowników poprzez system świadczeń pozapłacowych"

Karta FitProfit to jeden z pierwszych, unikalnych programów abonamentowych udostępniający szeroki i ogólnopolski dostęp do usług sportowych w ramach miesięcznego abonamentu, gwarantujący dostęp bez dodatkowych dopłat w klubach akceptujących kartę !

Loading images
loading
FitProfit - 01 FitProfit - 02 FitProfit - 03 FitProfit - 04 FitProfit - 05 FitProfit - 06 FitProfit - 07 FitProfit - 08 FitProfit - 09 FitProfit - 10 FitProfit - 11 FitProfit - 12 FitProfit - 13


Program każdego miesiąca rozwija bazę akceptacji w całej Polsce pod potrzeby naszych klientów, średnio osiągając wynik około 100 dodanych placówek miesięcznie.

Aktualnie to liczba ponad 1851 placówek akceptujących kartę i udostępniających pełną gamę usług bez dodatkowych dopłat w ramach abonamentu oraz ponad 534 rabatów z zakresu sportu, zdrowia, pielęgnacji, Spa i Wellness w ramach tej samej karty.

Karta FitProfit – usługa udostępniająca Państwa pracownikom dogodny dostęp do zajęć sportowych, łączący wiele dyscyplin sportowych w ramach jednej karty, w tym: pływalnie, siłownie, fitness, joga, taniec, sztuki walki i inne w całej Polsce, na jednej karcie honorowanej we wszystkich współpracujących z nami placówkach, przez 7 dni w tygodniu bez deklaracji korzystania z określonej lokalizacji czy dyscypliny sportowej.

Program kierowany jest tylko i wyłącznie  do klienta instytucjonalnego i dedykowany dla firm i ich pracowników,  zawiera szeroki wachlarz świadczeń pracowniczych "skrojony na miarę" potrzeb firm i ich pracowników. Rozpatrujemy indywidualnie wszystkie pomysły  i potrzeby pracodawców działających na rzecz swoich pracowników, umożliwiając im współpracę przy tworzeniu opcji "pakietu dla siebie".

Usługi dodatkowe do karty FitProfit:
- rabaty do karty FitProfit na usługi związane z pielęgnacją urody, m.in.: masaże, usługi kosmetyczne, zabiegi spa, usługi fryzjerskie, grota solna etc. (szczegóły na http://www.fitprofit.pl/rabaty_z_fitprofit).

VanityStyleZapraszamy do wysłania zapytania na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    z "Tak Fitprofit" Prosimy o przesłanie informacji w e-mailu liczbie zainteresowanych osób oraz o tym kto (Pracownik czy Pracodawca) i w jakim zakresie będzie płacił za dostęp do Programu – na tej podstawie przygotujemy precyzyjną ofertę cenową.

Z przyjemnością także przedstawimy szczegóły dotyczące Programu FitProfit  podczas rozmowy telefonicznej lub osobistego spotkania.

 

FitProfit - Oferta rozszerzona

FitProfitCzym FitProfit różni się od innych operatorów sportowych na rynku Polskim?:
W ofercie Karty FitProfit – otrzymają Państwo usługę udostępniającą Państwa pracownikom dogodny dostęp do wielu zajęć sportowych w tym: pływalnie, siłownie, fitness, joga, taniec, sztuki walki itp. w całej Polsce, na jednej karcie honorowanej we wszystkich współpracujących z nami placówkach przez 7 dni w tygodniu bez deklaracji korzystania z określonej lokalizacji, dodatkowych dopłat do wizyty Państwa pracownika,  czy ograniczeń czasu pobytu, godziny, pory dnia.
 

Oferta programu "CINEMAPROFIT"

CinemaProfitKupon biletowy CinemaProfit - stanowi doskonałe uzupełnienie oferty VanityStyle i naszego programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit, gdyż jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia, nie wszyscy pracownicy mogą być zainteresowani programem sportowym. Dla tych właśnie osób posiadamy kupony biletowe do kina będące doskonałą ofertą alternatywną, atrakcyjną również cenowo.
 


Wrzuć na:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon 
stat4u