---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Spotkanie integracyjne dla pracowników regionalnych

1U3A1489 Small

Okres wakacyjny zakończyliśmy z wielki przytupem! 

Dla naszego stałego i ulubionego klienta mieliśmy okazję zorganizować wymagający i pochłaniający czas event OFFLINE! 4 miasta, 4 dni, 2 zespoły Event Managerów. Choć było to wyzwanie logistyczne – stanęliśmy na wysokości zadania, co odbiło się na zadowoleniu naszego klienta. 

Co należało do naszych zadań? Zobaczcie sami!

1. Warsztaty kulinarne ze zwyciężczynią polskiej edycji Top Chefa podczas których nasi uczestnicy wyprodukowali 200 słoiczków z dżemami dla Domu Pomocy Społecznej w Lublinie. 

2. Grecka uczta z zorbą, tłuczeniem talerzy a następnego dnia moc atrakcji wodnych i warsztaty CSR’owe, podczas których uczestnicy stworzyli tablice sensoryczne dla Domu Samotnej Matki w Gdańsku

3. Wieczorna impreza i wodne szaleństwo z warsztatami CSR’owymi, podczas których uczestnicy tworzyli budy dla psów ze schroniska w Celestynowie 

4. Kolacja z Dj’em na dachu Wrocławskiej Concordii Design i atrakcje wodne połączone z warsztatami CRS’owymi podczas których uczestnicy wykonali hotele dla owadów dla Zoo Wrocławskiego.

Połączenie przyjemnego relaksu z olbrzymią dawką pomocy innym – takie eventy kochamy najbardziej!

1U3A1807 Small

 

1U3A2254 Small

 

1U3A9277 Small

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!