---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Dubaj experience

8 Burj Khalifa 2 SmallW październiku, oprócz licznych eventów w Polsce, zorganizowaliśmy wyjazd VIP do Dubaju dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej. W programie uwzględniliśmy zwiedzanie emiratu oraz odwiedzenie najważniejszych atrakcji, ale w iście luksusowym wydaniu.

 

 • Zobaczyliśmy Dubai Marinę z pokładu ekskluzywnego jachtu;

•Panoramiczne zwiedzanie Dubaju odbyło się z lotu ptaka, podczas lotów helikopterami;

• Safari po pustyni połączyliśmy z podziwianiem zachodu słońca w prywatnym obozie stworzonym na wydmach, przy lampce szampana;

• Podziwialiśmy Dubai Downtown z najwyższej platformy widokowej na 148 piętrze Burj Khaifa;

• Odwiedziliśmy też niedawno otwarte targi EXPO 2020 – aktualnie jedną z największych atrakcji Dubaju.

• Do tego świetne hotele i doskonałe restauracje.

Na zakończenie pobytu udaliśmy się do emiratu Ras AL. Khaimah, gdzie spędziliśmy 2 dni na wypoczynku i ładowaniu baterii na zimowe miesiące czekające nas po powrocie do Polski. 

Co ważne Dubaj stale luzuje kolejne restrykcje, aby zachęcić turystów do podróży. Od kilku dni nie są już wymagane testy po przylocie dla podróżujących z Polski, dzięki czemu emirat ten staje się destynacją idealną na organizację wyjazdu.

5 Safari 1 Small

 

3 Helikoptery 1 Small

 

1 Dubai Marina 1 Small

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!