---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Trzy medale na MWP - Zasłużeni dla przemysłu spotkań. Przedstawiciele MICE z odznaczeniami "Za zasługi dla turystyki"

Dominik Borek Olga Krzemińska Zasadzkawww SmallKończąca się w środę, 27 kwietnia, jubileuszowa, dziesiąta edycja Meetings Week Poland, najważniejszej dorocznej serii wydarzeń, kierowanych do profesjonalistów rynku spotkań w Polsce, przyniosła wiele interesujących dyskusji, inspirujących prezentacji i wystąpień. Była też okazją do podsumowań i refleksji nad tym, w jaki sposób w ciągu minionej dekady zmieniło się postrzeganie branży: od dziedziny nieomal niedostrzeganej nie tylko przez polityków, ku sektorowi, odpowiedzialnemu za wymierny, niebagatelny kawałek gospodarczego tortu, określanego niekiedy mianem produktu krajowego brutto. Sektorowi, świadomemu swego znaczenia i istotnego wpływu na rozwój innych gałęzi gospodarki. I sektorowi, o którym także politycy mówią ze świadomością tych jego cech i wartości.

Wyrazem takiego uznania dla ludzi, aktywnie pracujących na rzecz rozwoju rynku spotkań w Polsce, były z pewnością między innymi honorowe odznaki „Za zasługi dla turystyki”, przyznane przez ministra Andrzeja Guta-Mostowego, sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, trzem osobom z grona wieloletnich współorganizatorów Meetings Week Poland. Byli to: Paula Fanderowska, piastująca obecnie między innymi pozycję prezeski Stowarzyszenia Kongresy i Konferencje w Polsce (SKKP), a także wiceprezeski zarządu Kraków5020, spółki odpowiedzialnej za promocję Krakowa jako destynacji, Olga Krzemińska-Zasadzka, prezeska Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT) i zarazem  Agencji POWER Sp. z o.o. oraz Juliusz Kłosowski, organizator cyklu spotkań pod nazwą Poland Meetings Destination, wydawca angielskojęzycznej platformy The Warsaw Voice oraz miesięcznika dla lekarzy TERAPIA.

Cała nagrodzona trójka jest silnie związana zarówno z branżą, jak i z projektem Meetings Week Poland. „Przemysł spotkań to nie tylko biznes, ale także potężne narzędzie pobudzania rozwoju gospodarki”, mówi Paula Fanderowska. „Jego optymalne wykorzystanie wymaga naszej intensywnej pracy wszędzie tam, gdzie to możliwe”.  Ta wieloletnia dyrektorka podziwianego przez branżę za liczne sukcesy Centrum Kongresowego ICE Kraków jest zaangażowana w liczne projekty służące rozwojowi przemysłu spotkań w Polsce. Jest między innymi członkinią Rady Polskiej Organizacji Turystycznej i Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. 

Olga Krzemińska-Zasadzka od wielu lat działa na rzecz rozwoju i podnoszenia standardów w sektorze MICE (meetings, incentives, conferences, events). Od stycznia 2020 r. zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu SOIT (Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel). Była wieloletnią członkinią Zarządu SBE – Stowarzyszenia Branży Eventowej (2010-2017). Twórczyni Kodeksu Dobrych Praktyk SBE, działała w Komisji Etyki SBE i Radzie Programowej konferencji Event Biznes. Jest także aktywnie zaangażowana w projekt TUgether – inicjatywę, służącą współpracy sektora i instytucji rządowych na rzecz rozwoju przemysłu spotkań. „Jako sektor potrafiliśmy bardzo sprawnie zorganizować się w obliczu kryzysu, wywołanego pandemią. Wspólnie wypracowaliśmy także rozwiązania, które uchroniły wielu uczestników branży przed zamknięciem działalności. Dziś te same struktury pomagają nam w szukaniu rozwiązań w obliczu nowych zagrożeń, wywołanych napaścią Rosji na Ukrainę”, mówi Olga Krzemińska-Zasadzka. „Nie ma wątpliwości, że Polska jest nadal bezpiecznym miejscem spotkań, także tych wielkich, międzynarodowych, takich jak kongres ICCA (International Congress & Convention Association), jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu spotkań w skali globalnej, które odbędzie się tej jesieni w Krakowie”, powiedziała podczas Meetings Week Poland 2022 Paula Fanderowska. „Nie ma wątpliwości, że wydarzenia tej i innej skali, które mają i będą miały miejsce w Polsce po najechaniu naszego sąsiada przez Rosję, stanowią obecnie pośrednio deklaracje wsparcia dla Ukrainy i Ukraińców. Polska stanowi dla nich bowiem najbliższą strefę intensywnej pomocy, a powodzenie naszej gospodarki przekłada się na nasze w tym względzie możliwości. O wymiarze moralnym takiego wsparcia szerzej już nie wspominając”, podsumował Juliusz Kłosowski. 

Odznaki honorowe „Za zasługi dla turystyki” wręczył w pierwszym dniu obrad Meetings Week Poland 2022, 21 kwietnia, Dominik Borek,  dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Dominik Borek Olga Krzemińska Zasadzka Small

 

Dominik Borek Juliusz Kłosowski Small

 

Dominik Borek Paula Fanderowska Small

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!