---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Meetings Poland – Partnerem Strategicznym SBE

Meetings Poland.pl - partnerem SBEW czerwcu b.r. została podpisana umowa o partnerstwie strategicznym pomiędzy Stowarzyszeniem Branży Eventowej a spółką Meetings Poland, wydawcą Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych. Partnerstwo będzie ukierunkowane na wzajemne wsparcie działalności Partnerów w obszarze merytoryczno-edukacyjnym mającej na celu popularyzację i profesjonalizację polskiego rynku wydarzeń.


Katalog Obiektów i Usług Konferencyjnych jest najstarszą publikacją branżową ukazującą się w Polsce od 15 lat i prezentującą obiekty konferencyjne oraz usługi towarzyszące organizacji wydarzeń. Nakład wynosi 10 tys. egzemplarzy i dociera swym zasięgiem do event managerów, agencji eventowych, kadry menadżerskiej korporacji, działów HR i PR, organizatorów szkoleń oraz instytucji publicznych i izb gospodarczych. Wpisy są tłumaczone na język angielski, niemiecki i rosyjski.

Magda Jabłońska, Dyrektor Zarządzająca SBE: „Naszym zadaniem będzie zapewnienie tej publikacji wartości merytorycznej poprzez dostarczenie treści edukacyjnych związanych z branżą eventową w zakresie m.in. współpracy pomiędzy organizatorami, podwykonawcami a miejscami turystyki biznesowej. Celem jest by tak uznane narzędzie, jakim jest Katalog, dostarczał nie tylko specyfikacji technicznych o obiektach, ale także promował rozwiązania wspierające organizację wydarzeń w każdym obszarze, w tym na linii organizator-obiekt. Jest to kolejny krok w stronę uporządkowania i standaryzacji aktualnych procedur.”

Konsekwencją współpracy będzie szersze dotarcie do osób zainteresowanych branżą eventową poprzez stworzenie bogatej i kompleksowej platformy prezentującej usługi i zasoby podmiotów branżowych.

Joanna Waszkiewicz, Prezes Meetings Poland Sp. z o.o.: „Naszą ideą jest stworzenie kompendium wiedzy na temat przemysłu spotkań w Polsce. W Katalogu obok miejsc konferencyjnych prezentowani są organizatorzy spotkań oraz dostawcy usług i produktów dedykowanych organizatorom eventów. Kolejne wydania Katalogu planujemy wzbogacić częścią edukacyjną – propagując wzorce dokumentów, standardy współpracy rynku konferencyjnego, aby zwiększać wydajność i podnosić jakość usług i kooperacji uczestników organizacji spotkań.”

Umowa została podpisana na rok.

Meetings Poland.pl - partnerem SBE

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd