---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Incentive wyjazdy motywacyjne - co takie wyjazdy mogą nam dać

Dobra agencja eventowa 1Słowem incentive określa się sposób motywowania pracowników przez wyjazdy integracyjne. Ta definicja wywodzi się z języka obcego i oznacza precyzyjnie motywację.

Najczęściej spotykanym systemem motywowania pracowników są wyjazdy incentive wyjazdy motywacyjne.  Zarządzane one są poprzez dział kadr firmy w której zatrudniony jest pracownik, lub przez wydzieloną do tego firmę organizującą eventy. Jakimi postaciami wyjazdu da się skłonić pracownika do zwiększenia mocy przerobowej podczas pracy? Idealnym konceptem mogą być na przykład wyjazdy zagraniczne w ciepłe kraje, bogate w szereg niesamowitych przygód. Kombinacja sportu z umacnianiem więzi pomiędzy członkami firmy daje przyjazne relacje zarówno w obrębie danego działu firmy, jak i w stosunku do kontrahentów. Nie od dziś wiadomo, że im personel bardziej lubi swoją pracę, tym osiąga ją bardziej efektownie i z lepszym szacunkiem dla szefa oraz przedmiotu wykonywanej pracy.

DSC 0346 Medium

Jakie czynniki powinny posiadać wyjazdy incentive? Istotną cechą jest pełny luz i wolność zachowań. Warte uwagi jest też, aby wspólnicy podczas tych kilku dni pobytu na wyjeździe nie poruszali zagadnień związanych z pracą. Niech ten czas spożytkują w stu procentach na labę i grupową zabawę w odpowiednio dobranym kręgu. Na poruszanie wątków kwestii służbowych będzie okazja dopiero po powrocie z wyjazdu. Efektem może być zwiększona zdolność pracy po powrocie z takich eventów.

 Incentive Power 3

Incentive wyjazdy motywacyjne na co zwracać uwagę

Zwracający uwagę na wydatki dyrektor firmy wyciągnie istotne pytanie: czy warto? Obliczając koszty tego rodzaju imprez, a także dochód po podwyższeniu morali swoich zatrudnionych, wyliczenie wychodzi na plus. W większości sytuacji koszt imprezy pracowników nie jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto, a szybko zwracającą się inwestycją. Zamiast więc inwestować w nowy sprzęt firmowy, szybkie pojazdy służbowe, komputery, warto w wydatkach rozważyć inwestycję w kapitał ludzki.

Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden nawet najszybszy super komputer go nie wyręczy. Można by zabawnie stwierdzić, że sprzęt nie odczuwa potrzeby motywowania. Pozornie się wydaje na korzyść, ale taki sprzęt się szybciej starzeje niż żywa istota. O ile wysłużony hardware należy wymienić na nowy, o tyle koszt zmiany personelu jest dużo większy, choćby ze względu na koszty szkoleń i konieczność organizowania specjalnych kursów. Lepiej w takim przypadku kierować część budżetu w morale kapitału ludzkiego w postaci imprez integracyjnych, zamiast w kółko eksperymentować ze zwolnieniami.

 Zapraszamy do Działu: Wyjazdy motywacyjne

Volvo Ocean Race SCA 9

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!