---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

FitProfit - Informacje

Miło nam poinformować Państwa, że dołączyliśmy do Programu FitProfit. Napisz na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poproś o pełną ofertę dla firm na karty FitProfit (dotyczy firm powyżej 20 pracowników)

FitProfit

"Chcesz osiągnąć swoje cele - zwiększ poziom zadowolenia, sprawności i zdrowia swoich pracowników poprzez system świadczeń pozapłacowych"

Karta FitProfit to jeden z pierwszych, unikalnych programów abonamentowych udostępniający szeroki i ogólnopolski dostęp do usług sportowych w ramach miesięcznego abonamentu, gwarantujący dostęp bez dodatkowych dopłat w klubach akceptujących kartę!

Program każdego miesiąca rozwija bazę akceptacji w całej Polsce pod potrzeby naszych klientów, średnio osiągając wynik około 100 dodanych placówek miesięcznie.

Aktualnie to liczba ponad 3500 placówek akceptujących kartę i udostępniających pełną gamę usług bez dodatkowych dopłat w ramach abonamentu oraz ponad 534 rabatów z zakresu sportu, zdrowia, pielęgnacji, Spa i Wellness w ramach tej samej karty.

Karta FitProfit – usługa udostępniająca Państwa pracownikom dogodny dostęp do zajęć sportowych, łączący wiele dyscyplin sportowych w ramach jednej karty, w tym: pływalnie, siłownie, fitness, joga, taniec, sztuki walki i inne w całej Polsce, na jednej karcie honorowanej we wszystkich współpracujących z nami placówkach, przez 7 dni w tygodniu bez deklaracji korzystania z określonej lokalizacji czy dyscypliny sportowej.VanityStyleProgram kierowany jest tylko i wyłącznie  do klienta instytucjonalnego i dedykowany dla firm i ich pracowników,  zawiera szeroki wachlarz świadczeń pracowniczych "skrojony na miarę" potrzeb firm i ich pracowników. Rozpatrujemy indywidualnie wszystkie pomysły  i potrzeby pracodawców działających na rzecz swoich pracowników, umożliwiając im współpracę przy tworzeniu opcji "pakietu dla siebie".

Usługi dodatkowe do karty FitProfit:
- rabaty do karty FitProfit na usługi związane z pielęgnacją urody, m.in.: masaże, usługi kosmetyczne, zabiegi spa, usługi fryzjerskie, grota solna etc. (szczegóły na http://www.fitprofit.pl/rabaty_z_fitprofit).W chwili obecnej niestety nie prowadzimy dytrybucji kart FitProfit ale zachęcamy do zapoznania się z ofertą karnetów sportowych OK SYSTEM  dla osób indywidualnych - OK SYSTEM 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd