---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wymiatacze - pokonaj swoje i przeciwników słabości

Wymiatacze - nowy wymiar integracjiGra wymiatacze oparta na grze emitowanej w TVN  z troszkę mniej ekstremalnym charakterze. Zawodnicy mają do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Zawody dostarczają dużo zabawy i śmiechu zarówno dla publiczności jak i startujących zawodników. Do pokonania mają jeszcze najtrudniejsze przeszkody w postaci swoich lęków, słabości i przeciwników z innych drużyn, którzy nie zawsze grają fair…


Zobacz jak być wymiataczem Smile

WYMIATACZE to niesamowite tory przeszkód oraz atrakcje dodatkowe, które stanowią doskonałą atrakcje na wszelkiego rodzaju spotkania integracyjne oraz pikniki firmowe.

WYMIATACZE powstanie na Państwa evencie w zaledwie 2 godziny - tylko tyle czasu potrzeba aby zbudować wyjątkową i niepowtarzalną atrakcję, która sprawi, że organizowane przez Państwa wydarzenie pozostanie niezapomnianym.

Tor przeciskacze składa się z dmuchanych pochyli, dmuchanej drabiny, przeszkód, przecisków, tuneli oraz sieci pająka. Długość toru 20 metrów.
Tor wymiatacze składa się z dmuchanej drabiny, dmuchanych kul do skakania, zjeżdżalni, dmuchanych kamieni. Długość toru 27 metrów.
Tor wymiatacze + składa się z dmuchanej drabiny, dmuchanych kul do skakania, zjeżdżalni, dmuchanych kamieni oraz kul wahadeł. Długość toru 35 metrów.
Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!