---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Eventy, imprezy zimowe - słodkie jak truskawki. Sposób Agencji Power na integrację zimą

 Sposób na integrację zimą - EVENTY, IMPREZY ZIMOWEWraz z nadejściem zimy, wiele firm rezygnuje z organizacji zajęć plenerowych. Jest to spowodowane obawą przed niskimi temperaturami i reakcją grupy. W końcu większość hoteli dysponuje jakimś zapleczem SPA, więc może dla bezpieczeństwa warto zdecydować się na tego typu atrakcje. Pojawia się pytanie, czy pracownicy będą zadowoleni i czy nie jesteśmy w stanie zapewnić im bardziej ambitnych atrakcji?

Można przyjąć, że pytanie jest tendencyjne.
Przecież Polska jest pięknym i zróżnicowanym krajem. Mamy świetne warunki do organizacji bardzo ambitnych programów. Trzeba jednak pamiętać, że zajęcia powinny być dopasowane do pory roku. Dzięki temu są bardziej atrakcyjne, łatwiejsze z punktu widzenia organizacyjnego i oczywiście tańsze. Tak jak truskawki, które najsłodsze i najtańsze znajdziemy w lipcu.
Postaram się przedstawić kilka pomysłów integracji zimą. W zależności od oczekiwań Klienta, poszczególne elementy można zrealizować jako atrakcję główną. W przypadku większych grup ciekawym rozwiązaniem jest gra terenowa, która pozwala spróbować różnych form aktywności (od najprostszych do bardzo zaawansowanych). Takie połączenie jest korzystne ponieważ jesteśmy w stanie przygotować ciekawy scenariusz, zaangażować nawet kilkaset osób, a wszystko to w rozsądnej cenie.

Eventy, imprezy zimowe


Zimowe aktywności rozpoczniemy od skuterów śnieżnych. Jest to atrakcja, która dostarcza mnóstwaSkutery śnieżne - integracja zimowa emocji i  jest ściśle związana z motoryzacją. Pojazdy prowadzi się w specyficzny sposób, a ich możliwości są imponujące. Dzięki dużej mocy i napędzie gąsienicowym, strome podjazdy i zjazdy na śniegu, nie stanowią dla nich problemu. Atrakcja odbywa się najczęściej w miejscach o szczególnych walorach widokowych. Dla osób, które nie przepadają za motoryzacją, możemy zaproponować psie zaprzęgi. Uczestnicy mają za zadanie przejechać określoną trasę na saniach, które napędzane będą  siłą około ośmiu psów. Klimat jest wyjątkowy, ponieważ dla większości osób jest to całkowicie nowe doznanie. Odgłos sunących sań, szczekające psy oraz piękne widoki na długo pozostają w pamięci. Po powrocie z przejażdżki, w ramach rozgrzewki grupa może wziąć udział w zajęciach z survivalu zimowego. Jest to bardzo integrująca konkurencja, która wymaga współpracy i podziału ról w zespole. Pod czujnym okiem instruktora, Uczestnicy zbudują iglo, porąbią drewno na ognisko, a następnie przygotują grzane wino. Z pewnością wpłynie ono na inwencję twórczą podczas warsztatów rzeźbienia w lodzie. Na zachętę, profesjonalny rzeźbiarz zrobi pokaz korzystając z dłuta, piły spalinowej oraz palnika. Następnie poszczególne zespoły otrzymają swoje lodowe bloki, z których powstaną amatorskie rzeźby. Bardzo ważną rolę odegrają animatorzy, którzy swoimi radami sprawią, że prace będą efektowne i satysfakcjonujące.


eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(1)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(10)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(11)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(12)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(13)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(14)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(15)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(2)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(3)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(4)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(5)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(6)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(7)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(8)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport-(9)
eventy-zimowe-jak-truskawki-a-najlepsze-z-PowerSport



Miłośnicy sportów olimpijskich też znajdą coś dla siebie. Doskonałą zabawą jest curlig, który poza zespołami uczestniczącymi, angażuje także kibiców. Jesteśmy w stanie przygotować mistrzostwa oraz ceremonię wyłonienia zwycięzców. Co ważne, dysponujemy mobilnym torem, dzięki czemu możemy być niezależni od lodowiska. Kolejną dyscypliną są narty biegowe, które opcjonalnie możemy wymienić na rakiety śnieżne. Dla Zimowa integracja - skutery, narty, psie zaprzęgi, curlingwielu osób jest to świetna zabawa, którą organizujemy także w formie wypraw terenowych. Na koniec proponujemy bobsleje. Niestety w Polsce nie mamy infrastruktury w tym zakresie jednak alternatywą może być „Zjazd Na Byle Czym”. Poszczególne zespoły korzystając z bazy na płozach muszą przygotować pojazd, który pokona określoną trasę, zrobi wrażenie na jury i zostanie przygotowany w określonym czasie. Oczywiście do dyspozycji Uczestników przygotujemy szereg elementów niezbędnych do montażu i zdobienia pojazdów.
Po przeczytaniu tego tekstu prawdopodobnie pojawia się pytanie: Co możemy zrobić, w sytuacji gdy nie ma śniegu?
Niestety pogody nie jesteśmy w stanie zapewnić ale każda z wymienionych atrakcji może się odbyć bez śniegu. Płozy wymieniamy na koła, skutery na quady, a pozostałe konkurencje przenosimy pod dach. W związku z tym gorąco zachęcam do zimowej integracji.

Tekst: Tomasz Maciążek /PowerSport/

 

Narciarska przygoda w Tyrolu z PowerSport

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!