---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Piłkarski piknik firmowy

piknik piłkarskiFutbol rozpala emocje. Nie inaczej będzie na organizowanym przez nas pikniku. Dorośli będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w turnieju trambambuli oraz w konkursach na celność i siłę uderzenia. Zorganizujemy też niecodzienne zawody, w których uczestnicy wcielą się w rolę piłkarzyków stołowych, z tą jednak różnicą, że mecze będą rozgrywane na trawie.Pikniki_firmowe_pilkarski_1
Pikniki_firmowe_pilkarski_10
Pikniki_firmowe_pilkarski_11
Load More

Dla dzieci przygotujemy wysoką na 6 metrów, dmuchaną zjeżdżalnię i kolorowy plac zabaw. Nad udanym przebiegiem pikniku firmowego czuwać będzie profesjonalny konferansjer.
Dorośli uczestnicy wszelkich animacji otrzymają fikcyjną walutę. O zasobności portfela zdecyduje zajęta w poszczególnych zadaniach lokata. Z tak uzbieraną gotówką będą mogli przystąpić do licytacji nagród. Do wygrania gadżety firmowe, sprzęt AGD i zabawki.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!