---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Piknik firmowy - Podróż w czasie

Piknik firmowy dla firmBez wehikułu, za to z niezbitym przeświadczeniem, że to będzie niezapomniana przygoda,  zabierzemy Państwa w Podróż w czasie.

Wyprawę zaczniemy od ery dinozaurów. Potem porwą wszystkich do zabawy piraci. Z ich rąk odbiją nas strażnicy prawa Dzikiego Zachodu.

Na koniec wybiegniemy w niedaleką przyszłość, żeby poczuć przedsmak zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012.  Będzie się działo!

 


Piknik firmowy - impreza integracyjnaPikniki_firmowe_podrozwczasiei_1
Pikniki_firmowe_podrozwczasiei_10
Pikniki_firmowe_podrozwczasiei_11
Load More

Na każdym etapie pikniku firmowego na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. W Erze Dinozaurów będzie można m.in. poskakać na euro bungee i zapolować na Dino. Dla dzieci ustawimy plac zabaw nawiązujący do czasów jaskiniowców. W okresie panowania piratów będzie można m.in. wziąć udział w wyścigu na sprężynującej linie i zabawić się w kasynie. Najmłodsi wcielą się w poszukiwaczy skarbów w specjalnie przygotowanej grocie. W czasach Dzikiego Zachodu można będzie m.in. się sprawdzić w ujeżdżaniu byka i dowieść swojej mocy na siłomierzu. Maluchom najwięcej frajdy dostarczy wielka dmuchana zjeżdżalnia i plac zabaw stylizowany na westernowy saloon. Wreszcie w Strefie Euro czekają na Gości m.in. bramka „celnościowa”, urządzenie do pomiaru siły strzału i zawody, w których uczestnicy wcielą się w rolę piłkarzyków stołowych, z tą jednak różnicą, że mecze będą rozgrywane na trawie. Zorganizujemy też turniej darta na 13 tarczach.

Uczestnicy wszelkich konkursów rozgrywanych w ramach imprezy otrzymają fikcyjną walutę.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!