---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Produkcja filmów korporacyjnych, Filmy 3D

filmSkorzystanie z tej oferty daje możliwość stworzenia krótkiego reportażu rejestrującego historię życia firmy i jej rozwój na przestrzeni lat. Filmy mogą mieć również charakter szkoleniowy i stanowić wyjątkowe narzędzie motywacji pracowników.


W pierwszym etapie zajmiemy się stworzeniem scenariusza, który będzie zawierał wszystkie merytoryczne i wizualne założenia filmu. Następnie na kilka dni siedziba Państwa firmy zamieni się w jeden wielki plan zdjęciowy. Ekipa filmowa na czele z reżyserem, kierownikiem produkcji, aktorami, oświetleniowcami i wizażystkami zadba o wysoki poziom całego przedsięwzięcia.


Dostęp do nowatorskiej technologii pozwala nam na tworzenie filmów w pełnym trójwymiarze, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Mamy już za sobą jedną produkcję tego typu i została ona niezwykle doceniona przez widzów podczas prezentacji.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!