---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wydarzenia ekologiczne /Eko event/

eco eventMiło nam poinformować Państwa że ofertę Powersport rozszerzyliśmy o imprezy ekologiczne. Tzw. green events to doskonały sposób na oryginalną integrację połączoną z budowaniem więzi emocjonalnych z przyrodą.  Każdy z nas powinien mieć świadomość, jak ważna jest troska o środowisko naturalne i jakie wymierne korzyści niesie za sobą.  Dlatego wiele firm decyduje się na ekologiczną edukację swoich pracowników.


Przygotowywane przez nas eventy w każdym detalu nastawione są na promowanie życia w zgodzie z naturą, toteż proponujemy Państwu zakwaterowanie w hotelach zlokalizowanych z dala od cywilizacji. Aktywności organizujemy najczęściej w formie warsztatów, dzięki czemu każdy może mieć bezpośredni wkład w pracę zespołu. Niejednokrotnie efekt końcowy zadania ma wymiar społeczny.

wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport1
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport2
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport3
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport4
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport5
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport6
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport7
wydarzenia_ekologiczne_organizacja_imprez_firmowych_powersport8


Przykładem takich mityngów mogą być następujące realizacje:
-Budowa ekologicznego placu zabaw dla dzieci z domu dziecka.
-Warsztaty z cyklu „Zmalujmy coś z naturą”, podczas których uczestnicy malują martwą naturę pod okiem profesjonalistów. Obrazy są następnie zlicytowane, a dochód przekazany na cele społeczne.
- Ekogotowanie, czyli warsztaty kulinarne, na których Goście nauczą się przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki.
- Ekologo, czyli przyjazna środowisku wersja logotypu Państwa firmy. Zadaniem uczestników będzie posadzenie kwiatów i drzew, tak aby utworzyły znak firmowy.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd