---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Piknik ekologiczny dla firm

piknik eco - piknik ekologicznyOferta organizacji pikników ekologicznych skierowana głównie do firm, które preferują aktywny wypoczynek na powietrzu. Lista atrakcji pikników firmowych jest wyczerpująca. Amatorzy plebejskich rozrywek ustawią się w kolejce do dojenia sztucznej krowy.

 

Entuzjaści gier sprawnościowych i imprez integracyjnych zweryfikują swój refleks i zręczność w zbijaniu robaczków. Będzie też konkurs na największego siłacza.

Najmłodszym oddamy do dyspozycji dmuchaną zjeżdżalnię i plac zabaw. Obie konstrukcje są w pełni bezpieczne, a ich nazwy obudzą w maluchach świadomość ekologiczną.

Piknik ekologiczny dla firm 


Pikniki_firmowe_ekologiczny_1
Pikniki_firmowe_ekologiczny_10
Pikniki_firmowe_ekologiczny_11
Pikniki_firmowe_ekologiczny_12
Pikniki_firmowe_ekologiczny_13
Pikniki_firmowe_ekologiczny_14
Pikniki_firmowe_ekologiczny_15
Pikniki_firmowe_ekologiczny_2
Pikniki_firmowe_ekologiczny_3
Pikniki_firmowe_ekologiczny_4
Pikniki_firmowe_ekologiczny_5
Pikniki_firmowe_ekologiczny_6
Pikniki_firmowe_ekologiczny_7
Pikniki_firmowe_ekologiczny_8
Pikniki_firmowe_ekologiczny_9

Przygotujemy też szereg innych zabaw dla dzieci jak malowanie twarzy, naklejanie tatuaży, układanie puzzli czy budowanie konstrukcji z klocków. Za bezpieczeństwo i radosny nastrój Państwa pociech odpowiedzialne będą animatorki oraz wykwalifikowana obsługa. Imprezę  integracyjną poprowadzi doświadczony konferansjer. Wyposażony w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i nieprzeciętny dar do aktywizowania najbardziej opornych zadba, żeby żadna osoba nie dała się omotać nudzie.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd