---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Wyprawy quadowe

Wyprawy quadowe - wyprawy quademScenariusz imprezy integracyjnej oparty jest na znanych z programów Discovery i Eurosport, eliminacjach załóg startujących w rajdach przeprawowych takich jak G4 czy Orlen Trophy.

Zadaniem uczestników jest wykonanie serii zadań w terenie.

 

Wyprawy quadowe

 

 

 Imprezy firmowe - Wyprawy quadowe - 01
Imprezy firmowe - Wyprawy quadowe - 02
Imprezy firmowe - Wyprawy quadowe - 03
Load More

W trakcie zmagań załogi aktywnie korzystają ze sprzętu off-roadowego: quadów i pojazdów typu Grizzli 350 jednoosobowych, Rhino dwuosobowych lub Polaris dwuosobowych, oraz ekwipunku przeprawowego – wyciągarek, taśm, lin kinetycznych.


Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!