---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Organizacja pikników firmowych - pikniki tematyczne

Pikniki firmowe, imprezy plenerowe - Organizacja piknikówZajmujemy się organizacją pikników firmowych dla pracowników, ich rodzin, a także dla Klientów firmy. Posiadamy doświadczenie w organizacji dużych pikników i festynów. Proponujemy kilkadziesiąt bezpiecznych atrakcji i zajęć odpowiednio dobranych do wieku i umiejętności uczestników tego rodzaju integracji oraz zajęć sportowych, symulatrów, gier dodatkowych.

 Organizacja pikników firmowych

Pokazy, gry, zabawy i zawody sportowe z całą pewnością dostarczą każdemu mnóstwo radości i frajdy, a zleceniodawcom dodatkowo dadzą poczucie osiągnięcia celu, jakim jest skuteczna integracja wszystkich uczestników.

Nasza działalność to organizacja pikników tematycznych (np. Piknik Piracki, Piknik Robotów, Piknik Filmowy, Piknik Piłkarski Euro, Piknik Ekologiczny, Piknik Podóż w czasie, Piknik Piłkarski, Piknik Las Vagas, Dziki Zachód itd.), jak i pikników promocyjnych, gali, uroczystych otwarć i inauguracji. Gwarantujemy, że każda organiazowana przez nas impreza będzie wyjątkowa.

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd