---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Poduszkowce

poduszkowcePoduszkowiec unosi się delikatnie nad ziemią, hamuje bez dotykania podłoża i wbrew potocznemu wyobrażeniu może osiągać spore prędkości. Poduszkowce nie mają problemów, aby poruszać się po piasku, zaroślach czy nawet wodzie. Z pozoru niewinne, w rękach zawodowca potrafią robić niewiarygodne ewolucje. Spróbuj raz i już nigdy nie przestaniesz!

 

 Imprezy firmowe - Poduszkowce - 01
Imprezy firmowe - Poduszkowce - 02
Imprezy firmowe - Poduszkowce - 03
Load More

W czasie imprezy integracyjnej opartego o lot poduszkowcem, najpierw zostaniecie Państwo przeszkoleni z teorii, później zobaczycie jak prowadzą poduszkowiec zawodowcy. Po tym etapie będziecie gotowi aby pod bacznym okiem instruktora samemu zasiąść za sterami.


Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd