---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Kajaki - Firmowe spływy kajakowe

Firmowe spływy kajakoweCałodniowy spływ kajakowy podczas imprezy integracyjnej po najbardziej malowniczych regionach w Polsce rozpoczniemy od energetycznego śniadania. Będzie nam potrzebne, bowiem potem czeka nas przeprawa rzeką o górskim charakterze. Emocje i wspaniałe widoki gwarantowane.
Oferujemy dziewiczy krajobraz, ciszę i pełen relaks na przemian z adrenaliną, którą dostarczy pokonywanie powalonych drzew i bystrza rzecznego bez wysiadania z kajaku.

 

Firmowe spływy kajakowe


Imprezy firmowe - Kajaki - 01
Imprezy firmowe - Kajaki - 02
Imprezy firmowe - Kajaki - 03
Load More

Nasi instruktorzy dowiodą, że nie ma przeszkody nie do przepłynięcia. Firmowe spływy kajakowe to niesamowita dawka adrenaliny.
Na pamiątkę każdy uczestnik spływu otrzyma płytę ze zdjęciami z tej wspaniałej przygody.
Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd