---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Eventy sportowe

Eventy sportowe, dzień sportuImprezy sportowe to doskonała forma imprez integracyjnych pracowników. Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu wyzwalają ukrywane za biurkiem emocje.

 

Każdy będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami i przyczynić się do zwycięstwa zespołu. Różnorodność konkurencji nikomu nie pozwoli się nudzić.

Eventy sportowe

 

Imprezy firmowe - Imprezy sportowe - 01
Imprezy firmowe - Imprezy sportowe - 02
Imprezy firmowe - Imprezy sportowe - 03
Load More

Do najpopularniejszych imprez sportowych należą turnieje piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Organizujemy także wyprawy i wyścigi /zawody/ rowerowe, spływy kajakowe, regaty, turnieje tenisa i squasha, kursy windsurfingu, surfingu i kitesurfingu zawody gokartowe /kartingowe/, rywalizacje na stadionach oraz wiele innych wyczynowo-rekreacyjnych mityngów. Obszerna baza obiektów umożliwia nam przeprowadzenie zawodów dla firm z całej Polski. Eventy mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy jak i poza jej obszarem jako cykliczne spotkania, np. cotygodniowe rozgrywki. Na Państwa życzenie zadbamy o odpowiednią ich oprawę (brending, gadżety opatrzone logotypem Państwa firmy, muzyka).
W sezonie zimowym chętnie podejmiemy się organizacji zawodów narciarskich (na nartach zjazdowych i biegówkach), saneczkarskich, wyścigów psich zaprzęgów czy rozgrywek w hokeja. Imprezy sportowe to doskonałe narzędzie promocji firm i produktów.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!