---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Gry terenowe - imprezy integracyjne w terenie

Gry terenowe najlepsza integracjaGry terenowe to imprezy integracyjne, podczas których dzielimy cały zespół na kilka-kilkanaście mniejszych grup (w zależności od ilości uczestników) i przydzielamy im odpowiednie zadania lub organizujemy dla nich specjalne konkursy.


Gry terenowe

Na terenie wokół wybranego przez Państwa hotelu przygotujemy trasę dla utworzonych drużyn. Aby uniknąć kolejek na poszczególnych punktach zadaniowo-konkursowych, każda z nich będzie wyruszała w ustalonych odstępach czasowych. Część konkurencji przygotujemy na terenie hotelu, dzięki czemu grupy oczekujące na start nie będą się nudziły. Do każdej grupy przyporządkowany będzie opiekun czuwający nad harmonogramem akcji.


imprezy integracyjne gry terenowe 1
imprezy integracyjne gry terenowe 10
imprezy integracyjne gry terenowe 11
Load More

W zależności od scenariusza imprezy integracyjnej grupa ma do dyspozycji następujące przyrządy: nawigację satelitarną, lornetki, mapy, kompasy, urządzenia do komunikacji pomiędzy zespołami pomocne do sprawnego przemierzania kolejnych odcinków trasy. Dla uatrakcyjnienia zawodów możemy wyposażyć zespoły w samochody terenowe, quady czy kajaki pozwalające znacznie zwiększyć zasięg działania grupy.

Uczestnicy muszą wykazać się zręcznością, sprytem, orientacją w terenie, kondycją fizyczną i inteligencją, by sprawnie pokonać punkty kontrolne i dotrzeć do mety. Oferujemy też konkurencje towarzyszące takie jak strzelectwo czy alpinistyka.

Gry terenowe możemy zorganizować w dzień lub nocy (uczestnicy na tę okoliczność zaopatrzeni zostaną w noktowizory) na małych obszarach, np. na terenie wokół hotelu (pensjonatu) lub na wielohektarowym terenie otwartym. Bez względy na rozmiar przedsięwzięcia na uczestników czekają wspaniałe przeprawy i przygody.


Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!