---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Safari 4x4, wyprawy 4x4

safariProponujemy Państwu oryginalną formę imprezy integracyjnej z wykorzystaniem legendarnego Gaza 69. Państwa zespół zostanie wyposażony w wiatrówki pneumatyczne oraz roadbook (rajdowy opis trasy). Zadaniem grupy będzie odnalezienie właściwej drogi oraz odszukanie na trasie ukrytych zwierząt (będą to imitacje zwierząt drapieżnych).

 

 Imprezy firmowe - Safari 4x4 - 01
Imprezy firmowe - Safari 4x4 - 02
Imprezy firmowe - Safari 4x4 - 03
Load More

Aby wytworzyć delikatną atmosferę, każdorazowo po wypatrzeniu atrapy zwierzaka będzie można sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, celując do przyczepionej do niego tarczy.

Trasa safari będzie biegła wyłącznie po szutrowych drogach w malowniczej okolicy, dzięki czemu jazda odkrytą terenówką będzie relaksująca i pozostanie na długo w pamięci. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą radzieckiego wehikułu. Nasz kierowca udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek i będzie czuwał nad bezpieczeństwem grupy.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!