---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Eventy motoryzacyjne

eventy motoryzacyjneFanom motoryzacji proponujemy różnorodne imprezy integracyjne zdominowane przez prędkość, adrenalinę i ryk silników. Do wyboru oferujemy czysto doznaniowe  przejażdżki z kierowcami rajdowymi lub szkolenie z techniki jazdy, także na torze wyścigowym.
Można przyjechać własnym samochodem, można skorzystać z naszych pojazdów.

 

 
 


Imprezy firmowe - Eventy motoryzacyjne - 01
Imprezy firmowe - Eventy motoryzacyjne - 02
Imprezy firmowe - Eventy motoryzacyjne - 03
Load More

Celem tego typu imprez jest dobra zabawa, ale przede wszystkim nabycie umiejętności w zakresie prowadzenia auta w różnych warunkach drogowych symulowanych na specjalnie przygotowanych torach z nawierzchnią poślizgową, zraszaczami i barierami. To świetna oferta dla firm dysponujących dużą flotą pojazdów, które decydują się na szkolenie swoich kierowców. Ponadto proponujemy oprawę muzyczną, prowadzenie imprezy integracyjnej przez profesjonalnego konferansjera oraz podium i szampana dla najbardziej zdolnych kursantów.więcej:

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!