---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Budowa Balonów

budowa balonów - doskonała integracjaKolorowe balony dryfujące na wietrze na tle błękitnego nieba to za każdym razem niezwykłe widowisko. Jednak zanim do niego dojdzie, należy je własnoręcznie wykonać. W tym celu każde stanowisko wyposażymy w instrukcję i wszelkie niezbędne materiały. Nad pracami będzie czuwał nasz instruktor.

 

 

 imprezy integracyjne budowa balonów 1
imprezy integracyjne budowa balonów 10
imprezy integracyjne budowa balonów 11
imprezy integracyjne budowa balonów 12
imprezy integracyjne budowa balonów 13
imprezy integracyjne budowa balonów 14
imprezy integracyjne budowa balonów 15
imprezy integracyjne budowa balonów 16
imprezy integracyjne budowa balonów 17
imprezy integracyjne budowa balonów 18
imprezy integracyjne budowa balonów 19
imprezy integracyjne budowa balonów 2
imprezy integracyjne budowa balonów 20
imprezy integracyjne budowa balonów 3
imprezy integracyjne budowa balonów 4
imprezy integracyjne budowa balonów 5
imprezy integracyjne budowa balonów 6
imprezy integracyjne budowa balonów 7
imprezy integracyjne budowa balonów 8
imprezy integracyjne budowa balonów 9

Faza wstępna będzie polegała na wycięciu dziesięciu jednakowych elementów z bibuły oraz przygotowaniu koszyczka odpowiedzialnego za napęd balonu.
Punktem kulminacyjnym imprezy integracyjnej będzie ceremonia wypuszczenia balonów. Wcześniej jednak nasi instruktorzy fachowym okiem ocenią jakość wykonania każdego z nich. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wszystkie konstrukcje są gotowe do lotu.

Zapewniamy, że kiedy już  wszystkie balony uniosą się w górę, radości i olbrzymiej satysfakcji na twarzach uczestników nie będzie końca. Dla uczczenia tej niezapomnianej chwili przygotujemy podium, szampana i muzykę w tle.


Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!