---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Akademia golfa - organizacja turniejów golfowych

akademia golfa - tunieje golfoweGolf to wspaniała gra z tradycjami, która łączy w sobie relaks, rywalizację i obcowanie z naturą. Pozwala aktywnie spędzić czas w doborowym towarzystwie. Jest sprawdzoną i uwielbianą atrakcją imprezy integracyjnej. Proponujemy Państwu organizację ekscytującego turnieju golfowego na najlepszych polskich obiektach.

 

 Imprezy integracyjne - Akademia Golfa 1
Imprezy integracyjne - Akademia Golfa 10
Imprezy integracyjne - Akademia Golfa 11
Load More

Ale po kolei… Pierwszy etap to oswojenie się z kijem i zasadami gry podczas akademii golfa. Każdy z uczestników zdobędzie niezbędną wiedzę teoretyczną, którą następnie będzie mógł sprawdzić w praktyce pod czujnym okiem instruktora. Debiutanckie próby trafienia w piłeczkę wszystkim dostarczą sporo śmiechu, jednak po kilku podejściach okaże się, że można oddać poprawne uderzenie.

Głównym punktem programu będzie turniej, w którym uczestnicy będą mogli zweryfikować nabyte umiejętności. Liczne dołki, zróżnicowane ukształtowanie terenu pola golfowego oraz komentarze konferansjera podsycą atmosferę rywalizacji.

Zwycięzcy turnieju staną na podium i otworzą szampana w blasku świateł.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!