---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Organizacja Gali - najlepszy organizator gali

Uroczyste Gale Firmowe - Organizacja galiZacznijmy od znaczenia słowa „gala”. Gala to uroczystość, wydarzenie specjalne mające na celu uhonorowanie, czy wyróżnienie osób zasłużonych w danej organizacji/instytucji. Kiedyś, aby nagrodzić wyjątkowych pracowników wystarczył suto zastawiony stół  przykryty białym obrusem, a jako wyróżnienie przysłowiowy uścisk dłoni prezesa, poprzedzony kilkoma ciepłymi słowami. Oczywiście nie mogło zabraknąć dyplomu.
 
Po uroczystości, bardzo często, wręczone wyróżnienie umieszczano w reprezentacyjnym miejscu biura, aby systematycznie przypominać o szczególnych zasługach pozostałym kolegom.

 

Organizacja gali - wyjątkowe wydarzenie


Z biegiem czasu forma gali zaczęła mocno ewoluować, a organizatorzy prześcigać się w pomysłach i sposobach na jej realizację. Słowo gala zaczęło nabierać nowego znaczenia. Obecnie, aby przygotować wydarzenie specjalne niezbędne jest wykorzystanie jak największej liczby nowinek technologicznych, ogromnych ilości techniki scenicznej oraz niecodzienna scenografia.
Jak więc przygotować wyjątkowe wydarzenie?

Miejsce wydarzenia. Podstawą jest dobór odpowiedniego miejsca, w którym zrealizujemy galę. W tej dziedzinie zdecydowanie najlepiej sprawdzają się lokalizacje dysponujące wysokimi salami. Są one zdecydowanie bardziej ustawne i dają możliwość użycia dużych obiektów, które z pewnością zrobią wrażenie na końcowym odbiorcy.

 

Uroczyste Gale Firmowe


Koncepcja spotkania. Mając już wybrane miejsce możemy przystąpić do działań kreatywnych, czyli ogólnej koncepcji spotkania i jej motywu przewodniego, który zostanie wpleciony we wszystkie elementy agendy gali.

Wizualizacja trójwymiarowa.
Kolejnym etapem jest wizualizacja trójwymiarowa pokazująca zestawienie wszystkich elementów scenografii w bardzo przejrzystej formie. Dzięki technologii 3D, na długo przed wydarzeniem, możemy zaprezentować całą koncepcję poruszając się po wirtualnej sali w dowolny sposób, oglądając scenę, bufety czy ustawienie stołów.

Gala bankiet 2
Multimedia.
Obecnie podstawą ekskluzywnych wydarzeń są szeroko pojęte multimedia.  Mogą mieć one formę jednego ekranu, na którym wyświetlimy najważniejsze logotypy oraz zaprezentujemy w formie dynamicznej prezentacji wszystkich nominowanych i zwycięzców. Warto wykorzystać też ekrany boczne. To one posłużą nam do wyświetlenia relacji na żywo z kamer rejestrujących wydarzenie. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku imprez z dużą liczbą gości, gdzie nie każdy ma możliwość bezpośrednio obejrzeć wszystkie wydarzenia mające miejsce na scenie.

 

Uroczyste Gale Firmowe

Atrakcje. Dobór atrakcji, które uświetnią wydarzenie to jeden z najważniejszych aspektów gali. Poszukiwanie artystów, którzy wpisują się w naszą koncepcję nie należy do rzeczy łatwych. Najczęściej tego typu dylematy weryfikuje budżet jakim dysponujemy. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej poruszać się w zakresie artystów, z którymi już współpracowaliśmy. Pozwoli nam to uniknąć ewentualnych rozczarowań podczas samej uroczystości.

Mamy już miejsce, pomysł i atrakcje. Pozostają nam jeszcze do dogrania detale, jak dekoracje stołów, najczęściej kwiatowe, ale też najlepiej podane w niecodziennej formie.  Ubiór dla hostess, im bardziej elegancki tym lepiej, jednak bardzo miło kiedy pojawia się na nim chociaż najdrobniejszy akcent w postaci szarfy z logotypem, czy też może specjalnie na tę okazję wyprodukowanego odzienia.

Całość dopełni odpowiednio wyreżyserowana gra świateł oraz najwyższej klasy dźwięk. Nasi realizatorzy zadbają o połączenie wszystkich elementów, tak aby uczestnik spotkania poczuł się niczym widz w teatrze, a sztuka, którą ogląda tą najlepszą i najbardziej spektakularną.
Gala bankiet 5

Tekst: Piotr Zasadzki PowerSport

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd