---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wieczór wigilijny w klimacie Lat 20-tych – „Lata dwudzieste lata trzydzieste”

 

Zapraszamy do spędzenia wieczoru wigilijnego w klimacie przedwojennej Europy. Dzięki naszej aranżacji, tematycznym strojom przygotowanym dla gości, lata dwudzieste, lata trzydzieste wrócą piosenką, sukni szelestem.


Jak tradycja nakazuje wieczór rozpoczniemy od wspólnego strojenia drzewka, po którym zasiądziemy do stołów, suto zastawionych najpyszniejszymi potrawami, sporządzonymi według tradycyjnych przepisów.
Po kolacji zaprosimy wszystkich do wspólnego kolędowania przy akompaniamencie pianina. Jako dopełnienie wieczoru proponujemy kasyno, które nierozłącznie kojarzy nam się z klimatem tamtych lat. Tego wieczoru nie będziemy korzystać z prawdziwych pieniędzy jednak zapewnimy Państwu autentyczne doznania.
Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd