---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wróżki na imprezach firmowych

 

wróżki na imprezach firmowychChcesz aby twoja impreza była wyjątkowa i niezapomniana?
Aby ciarki przeszły po plecach twoim gościom, aby dowiedzieli się czegoś niesamowitego o sobie i swojej przyszłości.
Wynajmij wróżkę! Wróżby z kart tarota, szklanej kuli czy lanego przez klucz wosku uświetnią każdą imprezę.

Tarot to nie jest przepowiadanie przyszłości. Tarot ukazuje najbardziej prawdopodobne rozwiązania, ale Twój los jest w Twoich rękach - tarot sugeruje, radzi i ostrzega, ale tylko po to abyś Ty sam mógł podjąć najwłaściwszą decyzję. Tarot pomaga odnaleźć drogę, pomaga rozwiązywać problemy (np. praca, miłość, pieniądze). Tarot umożliwia podróż w głąb siebie, odkrycie swoich możliwości, analizę ograniczeń, rozpoznanie blokad a wszystko po to, aby odnaleźć siebie, rozwiązać problem, rozwiać wątpliwości na jakiś temat, by otworzyć sobie drogę do szczęścia i sukcesu.


wrozki_na_imprezach_firmowych-(1)
wrozki_na_imprezach_firmowych-(2)
wrozki_na_imprezach_firmowych-(3)
Load MoreNie mylcie tego z przepowiadaniem przyszłości, odkrywaniem złego losu czy nie daj Boże z czarną magią! Wiedz, że Tarot jest po to by POMAGAĆ, a nie straszyć i wprowadzać traumatyczne wizje, nic takiego nie nastąpi! Udaj się na spokojne spotkanie z samym sobą!
Będziesz zaskoczony - pozytywnie zaskoczony!
W zależności od wielkości imprezy możemy dobrać wróżki pod względem ilości, możemy także powróżyć firmie.
Wróżki doskonale sprawdzają się na imprezach Halloween, karnawałowych, Horror, Zlot Czarownic, VIII i XIX wiek, Dracula Night, średniowieczne czasy, Wieczór Iluzji, Wieczór Baśni, wieczór Wampirów.

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!