---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Bodypainting eventowy

Bodypainting eventowyBody-painting eventowy to idealne warsztaty dla mniejszych grup kobiet lub mężczyzn. Doskonale sprawdza się w podziale na zespoły 5 osobowe i malowanie pewnej części ciała np.: plecy czy stopy. Z kolei warsztaty prowadzone w grupach 2 osobowych dają możliwość malowania raz jednej raz drugiej osoby co również stanowi świetną atrakcję.
Bodyapinting - możliwości wykorzystania podczas eventów:

1. Organizujemy konkursy bodypaintingu
Dzielimy uczestników na grupy, które wykonują bodypainting tematyczny na plecach modelki. Uczestnicy zespołu malują na przemiennie (przy modelce zawsze jest tylko jedna osoba malująca) w ustalonych odstępach czasowych (czas malowania ok. 1-5 minut i zmiana). Stopień trudności: dla ułatwienia przed rozpoczęciem pracy zespół może mieć ustalony czas na opracowanie projektu i podział prac pomiędzy uczestnikami).

2. Wykonujemy uczestnikom eventu bodypainting tematyczny, co podkreśli charakter imprezy. Możliwy jest także bodypainting fluoresencyjny. Możliwość ustawienia kilka stanowisk jednocześnie.

3. Prowadzimy pokazy bodypaintingu na modelce zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem bodypaintingu, który jest dostosowany do tematyki eventu. Bodypainting może być uzupełniony strojem wykonanym z różnych intrygujących materiałów - nawet takich jak śruby, makijażem i fryzurą nawiązującą do tematu.


bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(10)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(12)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(18)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(23)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(26)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(30)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(33)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(48)
bodypainting_eventy_warsztaty_firmowe-(8)Do warsztatu bodypaitingu dobrze dodać jest także osobę z aparatem fotograficznym i zrobić uczestnikom pamiątkowe fotografie.

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd