---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Imprezy karnawałowe

bal karnawałowyKarnawał czas zacząć! PowerSport zaprasza na organizowane w najbardziej popularnych miejscach imprezy tematyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: bal wenecki, wieczór japoński, gorące klimaty Latino, Lata ’20, Lata ‘30, bal przebierańców, zabawę w stylu Bollywood. Przygotowujemy indywidualne scenariusze z uwzględnieniem potrzeb i charakteru działalności Firmy.

Na specjalne życzenie zapewnimy udział gwiazd estrady, występy grup kabaretowych, pokazy sztuki barmańskiej oraz warsztaty taneczne pod okiem znanych tancerzy-instruktorów. Gwarantujemy tyle wrażeń, że jeszcze długo po nadejściu Wielkiego Postu pozostaniecie w karnawałowym nastroju.


imprezy integracyjne - imprezy karnawaĺ‚owe 1
imprezy integracyjne - imprezy karnawaĺ‚owe 10
imprezy integracyjne - imprezy karnawaĺ‚owe 11
Load More

 

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Karnawał czas zacząć! PowerSport Sp. z o.o zaprasza na organizowane w najbardziej popularnych miejscach imprezy tematyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: bal wenecki, wieczór japoński, gorące klimaty Latino, Lata ’20, Lata ‘30, bal przebierańców, zabawę w stylu Bollywood. Przygotowujemy indywidualne scenariusze z uwzględnieniem potrzeb i charakteru działalności Firmy. Na specjalne życzenie zapewnimy udział gwiazd estrady, występy grup kabaretowych, pokazy sztuki barmańskiej i prestidigitatorskiej oraz warsztaty taneczne pod okiem znanych tancerzy-instruktorów. Gwarantujemy tyle wrażeń, że jeszcze długo po nadejściu Wielkiego Postu pozostaniecie w karnawałowym nastroju.


Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!