---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wieczór w klimatach Lat '20 - wieczory tematyczne

Wieczór w klimatach lat '20 - impreza integracyjnaAll w towarzystwie swoich asystentek przed wejściem informuje przybyłych Gości o zakazie wnoszenia na teren restauracji alkoholu oraz broni. Każdy z Gości dostaje kopertę z trefnym szmalem upoważniającym do gry w Jaskini Hazardu. Asystentki rozdają także akcesoria do zabawy (Kapelusze i Boa).

 

 

 imprezy integracyjne lata dwudzieste 1
imprezy integracyjne lata dwudzieste 12
imprezy integracyjne lata dwudzieste 13
Load More

All otrzymuje informację, że lokal jest już sprawdzony, a Goście mogą liczyć na jego zaufanie. Jednak z taką ilością „gangsterów” trudno sobie radzić w pojedynkę, dlatego do pomocy wybiera sobie ojców rodzin, którzy będą kierować swoimi podopiecznymi podczas rywalizacji. W zależności od ilości Gości można dokonać podziału według: regionów, działów w firmie itp. Na znak Alla cyngle wnoszą butelki z alkoholem.
Gasną światła, na środku sali pozostają ojcowie rodzin i All. Wszyscy powstają i przystępują do uroczystej przysięgi wierności mafii. Po tej ceremonii światło zostaje ponownie włączone i zaczyna się zabawa w nielegalnym kasynie.

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd