---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wieczór Japoński - wieczory tematyczne

Wieczory tematyczne - wieczór JapońskiWieczór Japoński to magiczne wydarzenie. Przesyt scenografii przeniesie gości w klimat Kraju Kwitnącej Wiśni. Zostaną powitani przez hostessy ucharakteryzowane na gejsze i otrzymają kimona, w których poczują się jeszcze japońsko.

Wieczory tematyczne

 

 

 imprezy integracyjne wieczăłr japoĺ„ski 1
imprezy integracyjne wieczăłr japoĺ„ski 10
imprezy integracyjne wieczăłr japoĺ„ski 11
Load More

Podczas tego wieczoru przygotujemy różnorodne warsztaty i pokazy, które pozwolą nam poznać kulturę dalekiego wschodu. Zacznie się od występu tanecznego gejsz. Potem dynamika imprezy będzie rosła. Demonstracja walk wushu, warsztaty tai chi i główny punkt wieczoru – pokaz robienia sushi, z pewnością przyciągną uwagę każdego.

W przypadku mniejszych grup istnieje możliwość, aby każdy indywidualnie robił sushi przy swoim stanowisku.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd