---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Impreza w stylu Dzikiego Zachodu /Dziki Zachód/ - wieczory tematyczne

Imprezy w klimacie Dzikiego ZachoduKto z nas nie marzył, aby przynajmniej na kilka chwil zamienić się w John’a Wayne’a w klasyce westernu „Diliżanse” czy Sharon Stone z bardziej współczesnych "Szybkich i martwych".  Kowbojskie kapelusze, barmanki tańczące kankana, huk wystrzałów z rewolwerowych luf, atmosfera rodem z saloonu, wreszcie pojedynki o honor i nieśmiertelność to tylko namiastka atrakcji towarzyszących tego typu imprezie, dzięki którym zdobędziemy zachodnie kresy Ameryki.

 imprezy firmowe - dziki zachăłd - 01
imprezy firmowe - dziki zachăłd - 02
imprezy firmowe - dziki zachăłd - 03
Load MoreOferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd