---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

Imprezy integracyjne - Realizacje

Poniżej prezentujemy najciekawszą część zrealizowanych przez nas w ostatnim czasie imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, imprez wieczornych, balów, gali, bankietów, konferencji oraz wydarzeń specjalnych dla pracowników oraz kluczowych Klientów.
Dziękujemy naszym Klientom na udzielenie zgody na publikację tutaj w Dziale informacji o przebytym Wydarzeniu.

W wyniku dużej ilości realizacji czasami dodajemy do tego działu z lekkim poślizgiem za co z góry przepraszamy :-)


Cykl spotkań - Akademii Technologii Play 2017

Cykl konferencji Play 7W czerwcu odbyła się druga edycja Akademii Technologii Play 2017. Akademia w tym roku to sześć spotkań w sześciu różnych miastach, w których udział wzięło łącznie 500 osób! Spotkaliśmy się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawych informacji związanych z szeroko rozumianym pojęciem „nowych technologii” i brali udział w czterech różnych, tematycznych warsztatach, np. typu ‘Escape Room’ oczywiście związany z nową technologią.

Czytaj więcej...

70 lat słodkiej tradycji Cukierni Sowa - Gala Jubileuszowa

Cukiernia Sowa Gala 9Agencja Power zorganizowała niezapomnianą galę jubileuszową z okazji 70-lecia Cukierni Sowa. Ze smakiem i humorem świętowano sukces firmy, jakim jest stworzenie sieci ponad 150 cukierni w całej Polsce, oryginalnych kompozycji cukierniczych, będących przepysznym dopełnieniem filiżanki kawy.
Uroczysta gala jubileuszowa odbyła się 10 września 2016 r. Cukiernia Sowa uczciła „70 lat słodkiej tradycji” w towarzystwie ponad 800 zaproszonych gości, którzy zarejestrowali swój udział poprzez dedykowaną stronę internetową. Wydarzenie podkreśliło wspaniałe tradycje firmy, ale i znajomość trendów dzięki wykorzystaniu nowoczesnych form prezentacji.

Czytaj więcej...

Wyjazd motywacyjny do Berlina

Berlin wyjazd motywacyjny 5


Agencja Power Sp. z o.o. po raz kolejny zorganizowała wyjazd dla pracowników i parterów handlowych firmy Akzo Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Tym razem wraz z uczestnikami wybraliśmy się do Berlina. Podczas 3 dniowego pobytu mieliśmy okazję poznać walory turystyczne stolicy Niemiec. Ze względu na profil biznesowy klienta nie mogło oczywiści zabraknąć atrakcji związanych z motoryzacją.

Czytaj więcej...

GEORGIA ADVENTURE – NAJWIĘKSZY W HISTORII GRUZJI OFF ROAD WRAZ Z RAFTINGIEM, CZYLI WYJAZD DLA NAJLEPSZYCH DYSTRYBUTORÓW I PRACOWNIKÓW FIRMY SCA HYGIENE PRODUCTS SP. Z O.O. ZORGANIZOWANY PRZEZ AGENCJĘ POWER SP. Z O.O.

wyjazd motywacyjny Gruzja 15

Kolejny raz agencja Power Sp. z o.o. podjęła się kompleksowej organizacji wyjazdu dla najlepszych dystrybutorów i pracowników firmy SCA Hygiene. Pięciodniowy pobyt w Gruzji trwał od 8 do 12 czerwca 2016 r. Wymagał perfekcyjnej organizacji i skrupulatnych przygotowań, ponieważ brało w nim udział 130 osób z czterech krajów: Polski, Czech, Słowacji i Węgier. 

Czytaj więcej...

Agencja Power koordynatorem VIII Gali Osobowość Roku Mice Poland 2015

Gala Mice 2015 uroczysta impreza 525 lutego w EXPO XXI w Warszawie odbyła się Kosmiczna - VIII Gala Osobowość Roku 2015. Uroczysty wieczór nie z tej ziemi prowadził AVATAR OeRa wraz z Olivierem Janiakiem. Wydarzenie uświetniły występy grupy taneczno – akrobatycznej ATELIE z zespołem Wataha Drums oraz zespół coverowy Tony-S.
Za koordynację eventu oraz animacje odpowiadała po raz piąty agencja Power.

Czytaj więcej...

Rodzinny Piknik Firmowy - Jubileuszowy dla Grupy Polsat i Plus-a

Rodzinny Piknik FirmowyRodzinny piknik jubileuszowy dla grupy Polsat

Po raz kolejny piękna słoneczna pogoda dopisała podczas Jubileuszowego Pikniku Rodzinnego dla Grupy Polsat i Plus-a. W tym roku postawiono na zabawę połączoną z nauką, dlatego też było zapewnionych mnóstwo atrakcji edukacyjnych: pokazy z Centrum Nauki Kopernik, warsztaty lego robotyki, drukarka 3d, planetarium, zawody w grach na starych komputerach, różnego rodzaju symulatory, gry logiczne i zręcznościowe.

Czytaj więcej...

Kreatywna integracja firmowa - gra terenowa dookoła świata

gra terenowa integracja gaz 69 2

W słoneczny czerwcowy dzień zorganizowaliśmy całodzienną imprezę scenariuszową z wykorzystaniem samochodów Gaz 69 dla jednego z naszych klientów. Udało nam się zgromadzić 10 pojazdów, dzięki czemu efekt wizualny był piorunujący. Podobną ilość jednakowych Gaz-ów ciężko jest spotkać nawet na zlotach miłośników marki. Samochody zarejestrowane są na osiem osób w związku z tym grupa 60 osobowa nie stanowiła dla nas problemu.

 

 

Kreatywna integracja firmowa - gra terenowa dookoła świata samochodem Gaz 69

 

Czytaj więcej...

Wojskowa gra terenowa dla TV TOYA

Impreza integracyjna gra terenowa 2W czerwcu Agencja Power zorganizowała wydarzenie dla kilkudziesięciu wyróżnionych Pracowników TV TOYA. Wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu wykazali się doskonałymi wynikami sprzedaży.

W tym roku Agencja Power skoncentrowała realizację na obszarze leśnym. Impreza miała charakter gry terenowej o wojskowym zabarwieniu, dosłownie! Wszyscy otrzymali na czas realizacji stroje wojskowe.

Czytaj więcej...

Incentive Lizbona i Madera - Incentive Portugalia organizowane przez Agencja Power Sp. z o.o.

Incentive Lizbona Madera wyjazdy firmowe 7W dniach 07 - 12 czerwca 2015 roku Agencja Power Sp. z o.o. miała przyjemność zorganizować wyjazd dla pracowników firmy Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. do Portugalii. Podczas 6 dniowego pobytu uczestnicy mieli okazję poznać najważniejsze zabytki Lizbony oraz spędzić czas na atlantyckiej wyspie Maderze.

Czytaj więcej...

Loty w tunelu aerodynamicznym oraz warsztaty tworzenia perfum dla Logis

tunel aero warsztaty integracja firmowa 6Trzecią edycję wyjazdu dla dystrybutorów firmy Logis zrealizowaliśmy na początku czerwca. Głównym punktem spotkania firmowego były loty w tunelu aerodynamicznym. Każdy z gości mógł spróbować swoich sił w powietrzu i poczuć się przez chwilę jak skoczek spadochronowy. Emocje były ogromne, a uczestnicy z przyjemnością obserwowali zmagania swoich kolegów. Charakterystyczne zdjęcia z twarzami powyginanymi od pędu wiatru jeszcze długo będą robiły furorę. 

 

 

Loty w tunelu aerodynamicznym, warsztaty robienia perfum

Czytaj więcej...

Our website is protected by DMC Firewall!