---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

  • Imprezy firmowe

    Imprezy firmowe

    Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
  • Wyjazdy motywacyjne

    Wyjazdy motywacyjne

    Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
  • Wydarzenia specjalne

    Wydarzenia specjalne

    Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

Koszyk

Koszyk jest pusty

Podczas siódmej edycji Gali Osobowość Roku ogłoszeni zostali laureaci konkursu „OR MICE Poland 2014”. Agencja Power była organizatorem Gali

Organizacja VII edycji Gali Mice Poland 2014Tegorocznymi Zwycięzcami VII edycji konkursu "Osobowość Roku Mice Poland 2014" zostali: w kategorii Zleceniodawca - Agnieszka Majkowska, dyrektor ds. rozwoju i wsparcia sprzedaży, Prudential Polska; w kategorii Organizator - Marta Dunin-Michałowska, prezes Mea Group; w kategorii Menadżer Obiektu - Żaneta Berus, prezes Expo XXI Warszawa; w kategorii Podwykonawca - Adam Zagajewski, prezes Triangoo.

Laureaci zostali wybrani przez Kapitułę konkursu spośród dziesięciorga nominowanych w każdej kategorii. Nominacje zostały wyłonione na podstawie głosowania czytelników MICE Poland.

W czasie uroczystości ogłoszono także „Odkrycie Roku MPI Poland”. Laureatką plebiscytu została Kinga Soćko z Poland Convention Bureau. Gala Osobowość Roku Mice Poland 2014Gala Osobowość Roku 2014 odbyła się 30 stycznia w podwarszawskiej hali Transcolor. Motywem przewodnim wydarzenia był rajski ogród. Za organizację eventu odpowiadała po raz czwarty agencja Power. Organizacja tegorocznej gali to wkład 34 firm, będących partnerami wydarzenia, 60 kelnerów, 6 barmanów, 18 hostess, hostów i fordanserek.  115 metrowa scena budowana była przez 48 godzin.

Uroczysty wieczór prowadził Conrado Moreno, a wydarzenie uświetniły występy grupy taneczno - akrobatycznej ATELIE oraz dwóch zespołów coverowych: zespół "The Customs" oraz zespół "Flower Power".

Całe przedsięwzięcie, to zasługa: 6 Projektorów, 85 Metrowego ekranu, 18 m2 Diody,  100 listew ledowych, 70 głów, 25 kilo watów światła żarowego, 200 kilo watów prądu, 150 metrów bieżących kratownicy, kilometrów kabli, w transporcie zajmujących prawie 100m3.

To także 1500 jabłek opatrzonych logotypem gali. Gala Osobowość Roku Mice Poland 2014Partnerzy Sponsorzy - Gali Osobowość Roku 2014 Mice PolandAgencja spinająca wszystkich podwykonawców, a także odpowiedzialna na wszystkie animacje: Agencja POWER – Event Incentive Conference Sport http://www.agencjapower.pl

Miejsce: Transcolor http://www.transcolor.pl
Scenografia: Triangoo http://www.triangoo.com
Nagłośnienie, oświetlenie: Eventroom http://eventroom.pl
Wizja: Brill AV Media http://www.brillavmedia.pl
Catering: Belvedere http://www.belvedere.com.pl/pl
Meble: Rent Design http://www.rentdesign.pl
Hostessy: Agencja Individual http://www.individual.pl
Fordancerki, fordancerzy: Event Dance and Party: http://www.eventdance.pl
Przystrojenie stolików, recepcji, stołów: G-Fiore: http://www.g-fiore.pl
Cydr: Kompania Piwowarska: http://www.kp.pl
Podesty sceniczne: Easy Log: http://www.easylog.pl
DJ Marcel – Lider zespołu Banda Łysego: http://www.bandalysego.pl
Grupa taneczno-akrobatyczna Atelie http://www.ateliegrupa.pl
Konferansjer: Conrado Moreno: http://www.conradomoreno.pl
Kris Kubis wraz z zespołem The Customs: http://kriskubis.pl/zespol-eventowy-the-customs
CBImpresariat  - Zespół Flower Power: http://cbimpresariat.pl
Film z obrad kapituły: Mumin’s Int. http://www.mumins.pl/portfolio/filmy
Obsługa live wydarzenia: Multicam Vision: http://multicamvision.pl
Namiot dla cateringu, Namiot palarnia, parkiet: Rajt: http://www.rajt.pl
Jabłka z logo: Jabłka z napisami http://www.jablkaznapisami.pl
Drzewka: Firma Handlowa BOMM http://www.bomm.pl
Wypożyczalnia sprzętu: GastroMagic http://www.wypozyczalnia.waw.pl
Energii dodawał: Redbull http://www.redbull.com/pl/pl
Obsługa foto: Studio69 http://www.studio69.com.pl
Alpiniści: Empressa http://www.empressa.com.pl
Gościnnie: plan serialu Prawo Agaty: http://prawoagaty.tvn.pl

Partnerzy loterii wizytówkowej:
Manor House: https://www.manorhouse.pl
Quatar AirWays: http://www.qatarairways.com/pl/pl
FlySpot:  http://www.flyspot.com
Rejs Club: http://www.rejsclub.pl
Mumin’s Int. Mumin’s Int. http://www.mumins.pl/portfolio/filmy
Mice Poland: http://www.micepoland.com.pl
Agencja POWER: http://www.agencjapower.pl

gala gala

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd