---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wyjazd motywacyjny z jazdą Ferrari, meczem na Camp Nou i innymi atrakcjami w Barcelonie zorganizowała Agencja POWER

Incentive Barcelona - wyjazd dla Bayard AR Sp. z o.o.„W dniach 21-24 października Agencja Power zorganizowała wyjazd dla klienta agencji reklamowej Bayard AR Sp. z .o.o. do Barcelony. Główną atrakcją imprezy był udział w meczu Ligi Mistrzów na stadionie Camp Nou pomiędzy klubami FC Barcelona a Ajax Amsterdam oraz aktywność GT na torze Circuit de Barcelona-Catalunya.  W 4 – dniowym wyjeździe brało udział pięćdziesiąt osób z Polski.

Incentive Barcelona - wyjazd dla Bayard AR Sp. z o.o.Pierwszego dnia po przylocie grupa, po zakwaterowaniu w hotelu 4*  w centrum miasta i lunchu, udała się na mecz Ligi Mistrzów. Udział w wygranym przez FC Barcelona spotkaniu 3-1 dostarczył niezapomnianym przeżyć sportowych o których marzy każdy fan piłki nożnej. Incentive Barcelona - wyjazd dla Bayard AR Sp. z o.o.Następnego dnia zaplanowano zwiedzanie Barcelony z polskojęzycznym przewodnikiem (m.in. Wzgórze Montjuic z punktem widokowym i słynnymi Magicznymi Fontanami, Dzielnica Gotycka, Park Guell czy Sagrada Famillia), lunch w restauracji La Barca de Salamanca oraz czas na wolny dla grupy na zakup pamiątek,  relaks i korzystanie z infrastruktury hotelowej oraz kolacja w lokalnej katalońskiej restauracji. Incentive Barcelona - wyjazd dla Bayard AR Sp. z o.o.Trzeci dzień dostarczył dużej dawki adrenaliny podczas aktywności na torze Formuły 1 w Circuit de Barcelona-Catalunya. Każdy z uczestników po wcześniejszym szkoleniu miał możliwość przejechania 4 okrążeń na torze samochodami typy Ferrari F430. Dla grupy również był dostępny symulator bolidu Formuły 1 oraz został zorganizowany lunch na torze. Wieczorem odbyła się w restauracji Can Travi Nue pożegnalna kolacja z tradycyjnymi hiszpańskimi potrawami oraz muzyką na żywo. Incentive Barcelona - wyjazd dla Bayard AR Sp. z o.o.Czwartego dnia po przelocie z Barcelony do Warszawy nastąpiło oficjalnie zakończenie imprezy. Incentive Barcelona - wyjazd dla Bayard AR Sp. z o.o.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd