---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Wrak Garaż, Wrak Garage, Tuning Aut, Budowa samochodów

Wrak Garaż, Tuningowanie Aut, BUdowanie Samochodów- Teambuilding PowersportW ciągu paru miesięcy udało nam się zrealizować ok  10-ciu imprez team-buildingowych Wrak Garaż. Wrak Garaż jest imprezą team-buildingową polegającą na kompletnej zmianie charakteru danego auta. Auta zostały zmienione na kabriolety, pick-upy, robiono także czołgi i auta pancerne,  biedronki, osy, formuły 1, a nawet sanie z reniferami.

 

 

Wrak Garaż, Tuningowanie Aut, BUdowanie Samochodów- Teambuilding PowersportZespoły dzieliliśmy na grupy od 8 do 15 osób. W zależności od liczebności grupy osoby miały do wykonania określone zadania. Klienci wybijali szyby, obcinali dachy, usuwali silniki, stawiali auta na bokach, dachach, zmieniali je nie do poznania. Kreatywności i emocji nie było końca.

W sumie nasi Klienci stuningowali w sezonie letnio – jesiennym tego roku ok. 50 aut.Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!