---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Impreza integracyjna lekarzy

Impreza integracyjna w Klimacie Lat 20-tychWe wrześniu odbyła się impreza integracyjna dla Lekarzy z Oddziału SPZLO przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Spotkanie zaczęło się od części plenerowej. Na terenie ogrodu, w który wyposażony był ośrodek przygotowaliśmy szereg konkurencji. Zadaniem uczestników było odwiedzenie wszystkich punktów i zdobycie możliwie największej ilości punktów. Wśród zadań były między innymi: hydrozagadka, sokole oko, krzyżówka multimedialna, pajęczyna i wiele innych.

Zaliczenie punktu było jednoznaczne ze zdobyciem jednego elementu niezbędnego do budowy balonu. Kiedy zespoły zdobyły już wszystkie elementy, można było rozpocząć tworzenie statków powietrznych. Zakończeniem pleneru była ceremonia wypuszczenia balonów. Dla najlepszych zespołów przygotowaliśmy podium i szampany. Była muzyka, światła i dużo pozytywnych emocji.Wieczorem, Goście przenieśli się w klimat lat 60. Każdy z uczestników przebrany był w strój z epoki, a nasze hostessy rozdawały przy wejściu gadżety  tematyczne (boa i kapelusze). Impreza rozpoczęła się od eleganckiej kolacji z muzyką w tle. Kiedy udało się zaspokoić pierwszy głód, do gry wkroczyli nasi barmani. Oszałamiającym pokazem oderwali uczestników spotkania od stolików, a następnie przygotowali kolorowe drinki. Następnie Dj  puścił set muzyczny, który poderwał wszystkich do tańca. Kolejnym urozmaiceniem były konkursy przeprowadzone przez konferansjera.  To dzięki niemu Goście w każdej chwili czuli wyjątkowy klimat spotkania.  Event zakończył się nad ranem.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!