---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

"Warszawskie Klimaty" Olga Krzemińska w Reporter.pl

 

Reporter.pl - wywiad z Olgą KrzemińskąCzym się zajmujesz? Na co dzień prowadzę Agencję Eventową PowerSport. Współpracuję także ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej oraz Klubem Elite Circle. W pracy, jak i w życiu prywatnym, bardzo ważne są dla mnie pasje, a szczególnie zamiłowanie do sportów, uprawiam m.in.: narty, squash, żeglarstwo, kitesurfing, nurkowanie. W życiu nie ma czasu na nudę.


W jakiej części Warszawy mieszkasz i dlaczego tam?


Obecnie mieszkam na Tarchominie. Nie uwierzysz - od ponad 15 lat. Dlaczego tam? Trochę z przypadku - jakiś czas temu, to właśnie tu znalazłam bardzo atrakcyjną ofertę na zakup mieszkania. Zaryzykowałam i do dziś jestem z tej decyzji bardzo zadowolona. Moje serce zostało jednak po części na Bemowie. Tam mieszkałam przez 18 lat. Bardzo ciepło wspominam moje osiedle Groty, na którym spędziłam dzieciństwo i wczesną młodość.

Które miejsca w Warszawie są Ci szczególnie bliskie


Urodziłam się i wychowałam w Warszawie, mam więc dziesiątki takich ulubionych miejsc. Wiele lat trenowałam squasha i bardzo miło wspominam wszystkie kluby, w których gościłam w trakcie turniejów. Najmilej klub Sinus w Wilanowie.

Każdego roku organizujemy wyjazdy na narty i każdego roku wyruszamy z pod Pałacu Kultury - to dla nas bardzo ważne miejsce, z którym wiąże się wiele wspomnień. Często jadąc przez Warszawę, mijam restaurację lub hotel, w którym organizowaliśmy jakiś event - zawsze w takim momencie wracają miłe wspomnienia z tych realizacji. Jest też mnóstwo miejsc, które odwiedziłam z moim synkiem - lot balonem nad Warszawą, ZOO, Centrum Nauki Kopernik. To niesamowite uczucie widzieć jego radość i móc mu pokazywać jakie piękno odkrywa przed nim Warszawa.

Co najbardziej Ci się tutaj podoba?


Najbardziej lubię Nowy Świat oświetlony świątecznymi lampkami. Lubię patrzeć na rozwój Warszawy - budowę nowych stadionów, dróg, linii metra. Z drugiej strony lubię kameralne miejsca i knajpki na Pradze, w których można się zaszyć, pobyć chwilę w fajnej atmosferze i zapomnieć o całym świecie.

Czego w Warszawie nie lubisz?

Absolutnie nie lubię korków i przyjezdnych, przemądrzałych ludzi. Nie rozumiem też dlaczego wchodząc do klubu, nie możemy być przywitani z uśmiechem i zaproszeni do środka, jak dzieje się to w innych miastach, tylko jesteśmy lustrowani od góry do dołu przez niemiłych ochroniarzy.

Trzy rzeczy, które zmieniłabyś w Warszawie, mając nieograniczone możliwości?

W pierwszej kolejności wybudowałabym podwójną obwodnicę miasta w celu usprawnienia ruchu. Kolejna, moim zdaniem, bardzo ważna inwestycja to metro obejmujące swoim zasięgiem całą Warszawę. Na trzecim miejscu znalazłaby się budowa sali koncertowej, wzorem katowickiego Spodka, której w Warszawie bez dwóch zdań brakuje.

Co polecisz osobom, które chcą spędzić w stolicy jeden dzień?


Idealnym pomysłem na poznanie Warszawy w jeden dzień jest gra miejska, podczas której uczestnicy wykonują wiele ciekawych zadań, a także, co ważne, czują klimat miasta. Na zakończenie pełnego wrażeń i atrakcji dnia polecam kolację w przytulnej knajpce.

Czym poruszasz się po mieście i jak oceniasz stołeczną komunikację?

Samochodem oczywiście. Wspólnie z synem lubimy jednak jeździć autobusami, tramwajami, metrem, a nawet pociągami w Warszawie. Robimy to jednak tylko wtedy, gdy mamy dużo czasu, a w komunikacji nie panuje tłok. Zdecydowanie unikamy poranków i powrotów "po pracy".

Jak spędzasz wolny czas?

Gram w squash-a, chodzę na basen, zwiedzam Warszawę i jej okolice.

Czy Twoim zdaniem można w Warszawie łatwo znaleźć dobrą pracę i osiągnąć sukces?

Dla osoby, która chce pracować, a dodatkowo sama dba o swój rozwój, znalezienie pracy to nie problem. Jeśli ktoś chce osiągnąć sukces, na początku czeka go ciężka praca, a w ślad za nią, nauką i doświadczeniem idzie sukces.


Mając do wydania 5 tys. zł na dowolny cel, na co je wydasz?:-)

Absolutnie na wyjazd z rodziną. Nie istotne jest, czy w kraju czy za granicę. Uwielbiamy aktywnie poznawać nowe miejsca.


W jakich innych miastach w Polsce lub na świecie dobrze się czujesz?

W Polsce moim faworytem jest Trójmiasto. Niesamowici ludzie, piękne uliczki i zaułki, a do tego bliskość morza. Czego więcej potrzeba do szczęścia.

W Europie moim numerem jeden jest Barcelona. To tam pierwszy raz zetknęłam się ze światem teatralnych fontann i spektaklem "Światło i dźwięk", sztuką Salvadore Dali. Barcelona jest miastem, do którego mogę wracać nieskończenie wiele razy i ciągle odkrywać ją na nowo.

Zdecydowanie jednak największe wrażenie zrobiła na mnie Moskwa. Jej rozmiar, zabytki, ludzie, wszechobecny przepych, a nawet gazety w kioskach - sposób ich wydania i rozmiar. To absolutnie niesamowite miasto.


Twoje osobiste i zawodowe plany na najbliższe lata?


Chciałabym pracować mniej, a za to więcej czasu spędzać z rodziną. Nie jest to łatwe, w dzisiejszych realiach, ale myślę, że się uda. Chciałbym, żeby żyło nam się w Polsce przyjemniej, żeby troszkę zmieniło się prawo, a co za tym idzie było przychylniejsze dla prowadzących własną działalność.

Olga Krzemińska - Managing Director PowerSportźródło: reporter.pl

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!