---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

Karty Multisport

karta multisport Zapraszamy serdecznie do składania zapytań na programy abonamentów sportowych OK System /osoby indywidualne i firmy/ i kart sportowych FitProfit /firmy od 20 pracowników/
Informujemy, że 31 grudnia 2010 roku zakończyliśmy współpracę z firmą Benefit Systems S.A. /MultiSport, MultiSport Plus/. 


MultiSport
- Program sportowo-rekreacyjny Benefit Systems oferuje unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji (MultiSport) dla swoich Klientów. Pracownik uczestniczący w Programie MultiSport otrzymuje imienny identyfikator, który zapewnia bezpłatny i nielimitowany dostęp do ponad 1300 obiektów sportowych - klubów fitness, pływalni itp. w całym kraju.


Zasady korzystania z usług:


karta jest imienna i nie można jej przekazywać innym osobom; w przypadku naruszenia tej zasady osoba traci status Użytkownika

usługi dostępne są po okazaniu Karty na recepcji/kasie w danym obiekcie

Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu obowiązującego w danym obiekcie i zapoznania się z uwagami przekazanymi przez Benefit Systems (opis przy każdym Partnerze)

podczas wizyty Użytkownik zostanie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowana jego wizyta

Użytkownik zobowiązany jest do posiadania, podczas wizyty w obiekcie, dokumentu ze zdjęciem, ponieważ może zostać poproszony o jego okazanie.
W chwili obecnej niestety nie prowadzimy dytrybucji kart Multisport ale zachęcamy do zapoznania się z ofertą karnetów sportowych OK SYSTEM  dla osób indywidualnych - OK SYSTEM 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd