---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

Karty Multisport

karta multisport Zapraszamy serdecznie do składania zapytań na programy abonamentów sportowych OK System /osoby indywidualne i firmy/ i kart sportowych FitProfit /firmy od 20 pracowników/
Informujemy, że 31 grudnia 2010 roku zakończyliśmy współpracę z firmą Benefit Systems S.A. /MultiSport, MultiSport Plus/. 


MultiSport
- Program sportowo-rekreacyjny Benefit Systems oferuje unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji (MultiSport) dla swoich Klientów. Pracownik uczestniczący w Programie MultiSport otrzymuje imienny identyfikator, który zapewnia bezpłatny i nielimitowany dostęp do ponad 1300 obiektów sportowych - klubów fitness, pływalni itp. w całym kraju.Zasady korzystania z usług:


 • karta jest imienna i nie można jej przekazywać innym osobom; w przypadku naruszenia tej zasady osoba traci status Użytkownika
 • usługi dostępne są po okazaniu Karty na recepcji/kasie w danym obiekcie
 • Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu obowiązującego w danym obiekcie i zapoznania się z uwagami przekazanymi przez Benefit Systems (opis przy każdym Partnerze)
 • podczas wizyty Użytkownik zostanie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowana jego wizyta
 • Użytkownik zobowiązany jest do posiadania, podczas wizyty w obiekcie, dokumentu ze zdjęciem, ponieważ może zostać poproszony o jego okazanie.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MultiSport i BenefistSystems .
Przydatne linki: Wyszukaj partnera , Prezentacja produktu

Informacje dla Firm (od 15tu osób): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MultiBilet

MultiBilet

MultiBiletMultiBilet - kupon biletowy to urozmaicenie systemu premiowego dla Pracowników, idealny prezent oraz efektowny podarunek. Produkt uwzględnia indywidualne preferencje i potrzeby. Program MultiBilet pozwoli Pracodawcy utrzymać wysoki poziom zadowolenia i motywacji wśród pracowników. Oferta uwzględnia zainteresowania pracowników dobrym filmem, pozwala w przyjemny sposób spędzić wolny czas z rodziną.

Czytaj więcej...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd