Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

Wyszukiwanie

Białołęcka Halowa Liga Piłki Nożnej – VIII kolejka sezon zima 2012 /18-19 lutego/

Białołęcka Halowa Liga Piłki NożnejW pierwszym meczu KS Białołęka podejmowała ErPaj. Jak się później okazało zupełnie nieudanie. Pomarańczowi przejęli inicjatywę od 9 minuty. Szybko strzelili gola dającego im prowadzenie, które powiększali z biegiem czasu. Do przerwy ErPaj prowadziło już 3:0. Po zmianie stron pomarańczowi dalej skutecznie atakowali rywala, umieszczając piłkę w siatce.

Po 34 minutach wynik spotkania zmienił się na 6:0. Dopiero w ostatnich minutach niebiescy przebudzili się. Przez pozostały czas zdołali zmniejszyć stratę do przeciwnika tylko o 2 gole. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla ErPaj.

KS Białołęka vs. ErPaj 2:6 (0:3)
Bramki:
Pawłowski, Szydziak x1 (KS Białołęka);
Polak Marcin, Stankowski x2, Kosior, Wiśniewski x1 (ErPaj).

Cienkie Bolki po raz kolejny pokazały, że się będą liczyć w walce o najlepszą pozycję w gr. B. Żółci od 5 minuty rozpoczęli dzieło upokorzenia No name. Spotkanie od samego początku toczyło się do jednej bramki. Zieloni nie mieli pomysłu na grę, ataki ich rozbijane były daleko od bramki. Cienkie bardzo dobrze wykorzystały niedyspozycję rywala pewnie prowadząc do przerwy 5:0. Po wznowieniu gry żółci dalej szturmowali bramkę przeciwnika, podnosząc prowadzenie. Do 34 minuty Bolki prowadziły już 8:0. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w 39 minucie. Zawodnikom zaczęły puszczać nerwy. W konsekwencji sędzia był zmuszony do wyrzucenia z boiska dwóch zawodników. Spotkanie skończyło się wynikiem 9:0 dla Cienkich Bolków.

Cienkie Bolki vs. No name 9:0 (5:0)
Bramki:
Żero – 5, Arseniuk – 3, Mazurek – 1 (Cienkie Bolki).
Czerwone kartki: Zagrajek (No name); Tomczak (Cienkie Bolki).

Mniej jednostronne spotkanie toczyło się pomiędzy KS Tęczą, a Los Lobos. Czarno-biali mieli bardzo dobry początek meczu. Szybko zdobyli 2 bramki, by zaraz zdobyć kolejne. Do 12 minuty prowadzili 5 trafieniami. Przed upływem 20 minuty niebiescy odpowiedzieli 2 krotnie. Po przerwie Tęcza zniwelowała stratę do jednej bramki. Wówczas do gry Los Lobos wdarło się zdenerwowanie. Dopiero czarno-biali uspokoili się w 34 minucie, gdy pokonali bramkarza przeciwnika po raz 6. Minutę później dołożyli kolejne trafienie na 7:4. Tuż przed końcem jeszcze raz niebiescy doszli do głosu strzelając na 5:7.

KS Tęcza vs. Los Lobos 5:7 (2:5)
Bramki:
Budzyński – 3, Pałka, Pawlak x1 (Ks Tęcza);
Wojciechowski, Zaparuszewski x2, Ciborowski, Kowalczyk, Włodkowski R. x1 (Los Lobos).

Mecz ABC  z Apollo Rocket trzymał w napięciu do samego końca.  Od 3 minuty rozwiązał się worek z bramkami. Apollo rozpoczęło festiwal od gola na 1:0. Za chwilę ABC odpowiedziało. W 7 minucie padła kolejna bramka dla ABC i jeszcze w tej samej minucie doszło do wyrównania. Na chwilę ABC odskoczyło rywalowi na 3 bramki. Od 12 minuty „rakietowcy” zaczęli odrabiać straty i do przerwy mieliśmy 5:4 dla ABC. Zaraz po wznowieniu gry Apollo zremisowało na 5:5. Od 23 minuty ponownie ABC odskoczyło przeciwnikowi na 2 trafienia.  W 25 minucie Apollo zmniejszyło stratę o jedno oczko. Dwudziesta siódma minuta znów padła łupem ABC. Jeszcze przed końcem meczu Apollo walczyło o jak najlepszy wynik strzelając na 7:8.

ABC vs. Apollo Rocket 8:7 (5:4)
Bramki:
Bujnowicz, Linosz x 4 (ABC);
??? (Apollo Rocket).

TS Relaks nie stawił się na swoim meczu i tym samym oddał walkowera dla rzecz Regional ACF.
Regional ACF vs TS Relasks 3:0 - walkower.

W niedzielnym meczu zmierzyli się Fc PoKielichu z SąGorsi. Mimo iż to FC PoKielichu byli faworytami spotkania, to od piątej minuty musieli odrabiać straconą bramkę. Po długim okresie nieustannego naporu w 18-tej minucie wreszcie udało im się złamać obronę pomarańczowych i doprowadzić do remisu, który utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie mogliśmy oglądać o wiele więcej bramek. Na odpieranie ataków Przeciwnika SąGorsi mieli sił tylko na 20 minut meczy. Zaraz po wznowieniu gry FC PoKielichu obejmuje prowadzenie by dwie minuty później prowadzić już 3:1. Co prawda SąGori próbowali strzelać gole jednak brakarz FC Pokielichu dawał popis znakomitych umiejętności kilkakrotnie ratując drużynę od straty gola. W 25-tej minucie mieliśmy już 4:1,  a w 27 już 6:1. FC PoKielichu nie odpuszczało do końca meczu ustalając w ostatnich sekundach wynik na 9:1.

FC PoKielichu vs SąGorsi 9:1 (1:1)Białołęcka Halowa Liga Piłki Nożnej
Bramki:
Kosk , Marzec x 3, Malicki ,T. Pakieła ,Kosiński x1 (Fc PoKielichu);
Parkot – 1 (SąGorsi).

Kolejny mecz był chyba najbardziej jednostronnym spotkaniem tej kolejki. Chacarita już w 3-ciej minucie strzeliła pierwszą bramkę. W 5-tej po szybkiej akcji mamy już 0:2. Dwie minuty później bramkarz Futsal team po raz kolejny wyjmuje piłkę z siatki. 8 minuta Futsal próbuje atakować jednak Chacarita kontratakuje i zdobywa kolejnego gola. W 12-tej minucie po zdobyciu piątej bramki Chacarita trochę odpuszcza i wynik 0:5 utrzymuje się do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej połowy Futsal Team pokazali, że też potrafią strzelać bramki jednak szybka odpowiedź przeciwnika i mieliśmy 1:6.  Kolejna akcja niebieskich również zakończyła się bramką. Po stracie drugiego gola Chacarita znów przejęli inicjatywę i panowali na boisku do końca meczu, co zaowocowało końcowym wynikiem  2:10.

Futsal Team vs Chacarita 2:10 (0:5)
Bramki:
Warowny – 2 (Futsal Team);
Wilczewski – 4, Dąbrowski – 3, Kwiatkowski , Lachowski, Susłow x1 (Chacarita).

Najbardziej wyrównanym meczem z największą liczbą bramek był pojedynek FC Praga z JARCAR. Granatowi prowadzili od drugiej minuty. Prowadzenie udało im się utrzymać tylko parę minut ponieważ już w 8-mej mieliśmy 1:1 Po strzeleniu bramki JARCAR nabrał wiatru w skrzydła i to oni mieli przewagę przez resztę pierwszej połowy. W 10- tej minucie strzelają kolejnego gola. Pięć minut później na 3:1 podwyższa wynik bramkarz JARCARA, który zapędził się aż na połowę przeciwnika. W 18-tej minucie FcPraga próbuje atakować jednak traci piłkę na połowie przeciwnika, który szybką kontrą podwyższa wynika. JARCAR jeszcze przed przerwą podwyższa rezultat na 5:1.
Na początku drugiej połowy FC Praga pokazała, że nie zamierza składać broni. Kolejne mądrze rozegrane akcje w ich wykonaniu doprowadziły do sytuacji, w której na 7minut przed końcem spotkania mieliśmy wynika 5:5. JARCAR nie pozwolił jednak wydrzeć sobie zwycięstwa. W niespełna 3 minuty strzelają trzy bramki i w 36-tej minucie tablica pokazywała już 8:5. FC Praga znalazła w sobie siły żeby strzelić jeszcze jednego gola. Przeciwnik nie pozostał im dłużny w ostatniej minucie strzelając jeszcze dwa. Mimo iż kolejny przegrany był to zdecydowanie najlepszy mecz w wykonaniu FC Praga.

FC Praga vs JARCAR 6:10 (5:1)
Bramki:
Kwiecień – 4, Bobe, Sobolewski – 1 (Fc Praga);
Suchodolski, Ziółkowski x3, Niewadzi – 2, Jarka, Łukasik x1 (JARCAR).

W ostatnim niedzielnym spotkaniu starli się Nankatsu z Desperados. Nankatsu pierwszą bramkę zdobyli w 3-ciej minucie. Chwilę później odpowiedź zielonych i mieliśmy remis. Wznowienie gry po golu i Nankatsu odzyskują prowadzenie. Na dwie minuty później kontra, którą biali zamieniają na bramkę. Desperados nie dają za wygraną w 9-tej minucie mamy 3:2. W 11-tej ponowna kontra Nankatsu podwyższają na 4:2. Na dwie minuty przed końcem zieloni zmniejszają przewagę do 4:3.    Po pierwszej połowie trudno było wytypować zwycięzcę spotkania. Mecz mógł się nawet zakończyć podziałem punktów. Początek drugiej części spotkania należy do Nankatsu szybkie kontrataki w 22 i 27 minucie dają im prowadzenie już 6:3. Desperados grający bez pomysłu i nie potrafiący wykorzystać sytuacji 1 na 1 z bramkarzem, po karnym podyktowanym w 28 minucie za faul w polu karnym zdobywają czwartą bramkę. Nankatus jednak kolejną kontrą w 35 minucie ustala wynik meczu na 7:4.

Nankastu vs Desperados 7:4 (4:3)
Bramki: Czabański , Czmoch – 3, Górski – 1 (Nankatsu);
Rydz – 3, Mędrek -1 (Desperados).

Oferta POWER

• Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

Read More
  • Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.