---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Bezpieczne biuro

 

Bezpieczeństwo to jedna z elementarnych potrzeb ludzkich. W dzisiejszej rzeczywistości każdy z nas czuje się niepewnie.

Wychodząc naprzeciw podstawowym potrzebom naszych klientów stworzyliśmy ofertę, która pomoże w zabezpieczeniu ich biura i pracowników.

 

 statim karta termowizja v5A Strona 2 Small

 

 

Mamy nadzieję, że zaproponowane działania wspomogą Waszą firmę w przyszłości, w bezpiecznym powrocie do normalnego życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą akcją #BezpieczneBiuro.

 

Co oferujemy?

Przearanżowanie, we współpracy z Inspektorem BHP, stanowisk pracy oraz pomieszczeń dostępnych dla każdego (tj. kuchnia czy łazienka).

Stworzenie wytycznych korzystania z określonych części biur. Podział przestrzeni na kilka stref (tj. strefa dla gości i klientów, strefa biurowa, strefa o ograniczonej przepustowości).

Szkolenia dla pracowników mające na celu przygotowanie ich do nowej rzeczywistości.

Okresowe ozonowanie biur oraz dezynfekcje sprzętu elektronicznego i przedmiotów najczęściej używanych (tj. klamki, przyciski itp.)

Podręczne pakiety do dezynfekcji i ochrony osobistej dla pracowników biura.

Urządzenia do pomiaru temperatury (tj. kamery termowizyjne) oraz do dezynfekcji rąk.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!

Bezpieczne biuro 3

 

Bezpieczne biuro 4

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!