---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Zorganizuj bezpieczne targi

Targi od zawsze były okazją to ekspozycji towarów na arenie międzynarodowej lub krajowej. To dobra okazja do poznania konkurencji, klienta oraz promowania swoich produktów.

Jak zatem budować relacje z kontrahentami jeśli nie organizacja tego typu wydarzeń została wstrzymana?

Na to również mamy rozwiązanie- bezpiecznie rzecz jasna!

 Co oferujemy?

Środki techniczne (środki ochrony zbiorowej, np. obudowy pleksiglasowe, oddzielanie stanowisk targowych odpowiednia odległością tj. 2-3 m.); środki organizacyjne (np. zmianowość na stanowiskach pracy, zwiększenie czasu trwania i ilości przerw w pracy, kierowanie tylko wykwalifikowanych pracowników do wykonania określonej pracy).

Obowiązkowe noszenie środków ochrony osobistej (półmaski FFP2 i FFP3, N95, przyłbice, rękawiczki itp.).

Wytyczenie i oznaczenie dróg bezpiecznego poruszania się po przestrzeni targowej.

Zbiór zasad korzystania z przestrzeni targowej (tj. regulaminy bezpieczeństwa, poruszania się, spotkań w obiekcie targowym).

Nadzór nad uczestnikami targów (w tym: sprawdzanie temperatury ciała, ogólnego samopoczucia, pilnowanie przestrzegania zalecanych reguł).

Działania przeciwepidemiczne (np. zapewnienie środków do dezynfekcji rąk; zwiększenie częstotliwości sprzątania stoisk oraz pomieszczeń sanitarnych; przypominanie o zasadach higieny – praktyczne informacje rozmieszczone w ogólnodostępnych miejscach targów).

Ograniczenie do minimum obsługi i zespołu technicznego.

Zabezpieczenie medyczne (min. 2 ratowników i 1 karetka pogotowia).

Powróćmy do bezpiecznego, normalnego życia. Dbajmy o siebie i innych, nie rezygnując przy tym z tego co sprawia nam radość.

Zapraszamy do kontaktu! Wspólnie stworzymy niezapomniane wydarzenie o którym wszyscy będą mówić!

 

power2 0 3 Small

 

power2 0 5 Small

 

Bezpieczne targi 3

 

Bezpieczne targi 1

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!