---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

NAJLEPSZE Realizacje Wydarzeń i wyjazdów POWER

Poniżej prezentujemy najciekawszą część zrealizowanych przez nas w ostatnim czasie imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, imprez wieczornych, balów, gali, bankietów, konferencji oraz wydarzeń specjalnych dla pracowników oraz kluczowych Klientów.
Dziękujemy naszym Klientom na udzielenie zgody na publikację tutaj w Dziale informacji o przebytym Wydarzeniu.Największy Incentive travel - ponad 600 osób z POWER-em na Costa del Sol

Soller MÁLAGA2022 1107 SmallPodczas gdy emocje powoli opadają, my cały czas wracamy myślami do Hiszpanii, w której gościliśmy grupę ponad 600 uczestników. Celem spotkania była przede wszystkim integracja pracowników firmy z całego świata, szczególnie po długim okresie pandemii, podczas którego podróże i bezpośrednie spotkania uczestników nie były możliwe.

Czytaj więcej...

Konferencja w hotelu Westin

IMG 1936 Small24 lutego zapisze się na kartach historii jako dzień, w którym zostało zburzone poczucie bezpieczeństwa i wolności – zwłaszcza dla naszych wschodnich sąsiadów. Chcąc pomagać, musimy jednak pracować i tak było również w tym dniu. Dwa eventy, dwie ekipy event Managerów, 24 h na nogach, hektolitry wypitej kawy i tuzin zjedzonych pączków z lukrem – tak właśnie rozpoczynamy Nowy Rok!

Czytaj więcej...

WŁOCHY SKI I TARGI MOTORYZACYJNE W GENEWIE

włochy SKI 2Agencja Power zorganizował dla firmy Duda Cars 5-dniowy wyjazd narciarski do Courmayeur we Włoszech na początku marca. Wydarzenie było połączone z pobytem na targach motoryzacyjnych w Genewie (Geneva International Motor Show). W wyjeździe brała udział kadra zarządzająca firmy, dlatego klient oczekiwał programu na bardzo wysokim poziomie i nieprzeciętnym standardzie.

Czytaj więcej...

EPP Meeting - integracja firmowa i gala wieczorna

EPP integracja gala wieczorna 20 SmallJak zintegrować grupę 200 pracowników, jednocześnie przekazując im cenną wiedzę? Zdecydowaliśmy się na warsztaty z zakresu pierwszej pomocy. Zajęcia odbywały się w plenerze pod okiem aktywnych pracowników służb mundurowych (żołnierze, strażacy, lekarze, ratownicy medyczni). Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły i na poszczególnych stacjach mierzyli się z realistycznymi pozoracjami wypadków i zdarzeń typowych dla specyfiki branży.

Czytaj więcej...

Konferencja w Austrii dla firmy Essity Poland

wyjazd motywacyjny Innsbruck 9W lutym Agencja Power zorganizowała 4 – dniową konferencję sprzedażowa w Innsbrucku dla firmy Essity. W wyjeździe brało udział 120 osób z Polski, Czech, Słowacji oraz krajów Benelux’u. Głównym celem wyjazdu była konferencja sprzedażowa, zorganizowana w nietypowym miejscu – kinie, specjalnie przygotowanym pod wydarzenie (indywidulany branding).

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!