---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Ferrari World & Dubai Experience dla LOGIS S.A.

wyjazd motywacyjny DubaiDla pracowników i najlepszych dystrybutorów firmy Logis Agencja Power zorganizowała w październiku wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Głównym punktem podczas 4-dniowego programu była wizyta w Ferrari World w Abu Zabi. Dodatkowo uczestnicy mieli zapewniony szereg towarzyszących atrakcji m.in. rejs z kolacją w Dubaj Marina, wjazd na punkt widokowy na Burj Khalifa czy kolacja w obozie Beduinów na pustyni z występami artystycznymi. Duże wrażenie na uczestnikach wywarło również desert safari - przejazd samochodami 4x4 wraz lampką szampana przy zachodzie słońca na pustyni. Kolejną udaną realizację potwierdzają pozytywne opinie uczestników. 

wyjazd motywacyjny Dudai 3

CECHY SZCZEGÓLNE:

Wizyta w Ferrari World

Rejs z kolacją w Dhow Cruise w Dubaj Marina

Wjazd na Burj Khalifa, najwyższy budynek na świecie

Desert safari - przejazd samochodami 4x4 wraz lampką szampana przy zachodzie słońca na pustyni

Kolacja w obozie Beduinów na pustyni z występami artystycznymi

Zwiedzanie Dubaju (Abra Boat, Spice & Gold Souk) i Abu Zabi z polskojęzycznym przewodnikiem

Wizyta w Sheikh Zayed Mosque

Prezenty powitalne dla uczestników

wyjazd motywacyjny Dudai 9

 

wyjazd motywacyjny Dudai 2

 

wyjazd motywacyjny Dudai 5

 

wyjazd motywacyjny Dudai 1

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd