---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Konferencja w Austrii dla firmy Essity Poland

wyjazd motywacyjny Innsbruck 9W lutym Agencja Power zorganizowała 4 – dniową konferencję sprzedażowa w Innsbrucku dla firmy Essity. W wyjeździe brało udział 120 osób z Polski, Czech, Słowacji oraz krajów Benelux’u. Głównym celem wyjazdu była konferencja sprzedażowa, zorganizowana w nietypowym miejscu – kinie, specjalnie przygotowanym pod wydarzenie (indywidulany branding).

wyjazd motywacyjny Innsbruck 11

Dodatkowo dla grupy zostały zorganizowane atrakcje. Ośrodek narciarki Stubai, gdzie uczestnicy mogli się przekonać podczas białego szaleństwa, dlaczego największy lodowiec w Austrii nazywany jest „Królestwem śniegu”. Wyprawa na rakietach śnieżących połączona z pobytem w termach. Wizyta w Swarovski Crystal Worlds. Kolacja powitalna została zorganizowana w restauracji na szczycie skoczni narciarskiej Bergisel, na której corocznie odbywa się jeden z konkursów  Turnieju Czterech Skoczni.

wyjazd motywacyjny Innsbruck 7

Dodatkowo uczestnicy otrzymali spersonalizowane materiały marketingowe nawiązuję do wydarzenia oraz została przeprowadzana kompleksowa videorelacja wydarzenia (2 profesjonalnych kamerzystów + dron).

wyjazd motywacyjny Innsbruck 3

Wyjazd motywacyjny Innsbruck

wyjazd motywacyjny Innsbruck 1

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!