---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Największy Incentive travel - ponad 600 osób z POWER-em na Costa del Sol

Soller MÁLAGA2022 1107 SmallPodczas gdy emocje powoli opadają, my cały czas wracamy myślami do Hiszpanii, w której gościliśmy grupę ponad 600 uczestników. Celem spotkania była przede wszystkim integracja pracowników firmy z całego świata, szczególnie po długim okresie pandemii, podczas którego podróże i bezpośrednie spotkania uczestników nie były możliwe.

Naszą grupę zabraliśmy na Costa del Sol, a dokładnie do Benalmadena w okolicach Malagi. To doskonały punkt wypadowy do wszystkich największych atrakcji regionu, a do tego idealne miejsce na wypoczynek i integrację.

Podczas wyjazdu odwiedziliśmy między innymi Malagę, w której zrealizowaliśmy grę miejską z wykorzystaniem iPadów, Rondę, Mijas, Marbellę, a także przeszliśmy spektakularnym wąwozem Caminito del Rey. Każdego popołudnia w hotelu organizowaliśmy dla naszych uczestników dodatkowe aktywności, jak zumba, aqua aerobik, jogę na plaży, turniej w minigolfa, czy pokera, a do dyspozycji gości było jeszcze wiele innych aktywności sportowych. Wieczory kończyliśmy wspólną zabawą podczas pool party z DJ’em.

Praca nad tym projektem trwała kilkanaście miesięcy, ale dzięki owocnej i profesjonalnej współpracy z klientem i lokalnym partnerem wyjazd okazał się prawdziwym sukcesem, uczestnicy wrócili z szerokim uśmiechem na twarzach, a co najważniejsze – główny cel wyjazdu czyli integracja zespołu został zrealizowany.

9271F0A2 C3BC 4135 979E BBDCDD13D464 Small

 

Soller MÁLAGA2022 1110 lowresolution1 Small

Realizacja w liczbach

- 12 miesięcy przygotowań

- ponad 600 uczestników

- uczestnicy pochodzący z 27 krajów

- 11 pilotów do obsługi grupy

- 4 dni

- 3 samoloty czarterowe

- 1 hotel dla całej grupy na wyłączność

- 1 integrująca zabawa dla całej grupy w Maladze

- 5 wycieczek do wyboru

- 3 wieczorne imprezy

To był niezapomniany wyjazd w POWERem!

 

IMG 0579 Small

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!