---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Impreza na zamku, off-road, impreza w stylu lat 80-tych

wyprawa off road 4x4 PułtuskGrupa zdecydowała się spędzić event na Zamku w Pułtusku. Obiekt jest zdecydowanie wyjątkowy i nadaje eventom odpowiedni charakter. Zdecydowaną zaletą miejsca jest stosunkowo nieduża odległość od Warszawy i duża ilość terenu zielonego.
 

Pierwszy dzień ograniczył się do wspólnej kolacji i dyskoteki w chacie grillowej.

Dla naszego Klienta przygotowaliśmy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz aktywne oświetlenie scenograficzne, nadające sali odpowiedni klimat.
Drugi dzień był pełen emocji. Od samego rana Grupa działała w dwóch zespołach. Pierwszy z nich odbył szkolenie na profesjonalnej strzelnicy. Zajęcia prowadził wykwalifikowany instruktor, który rozpoczął od wykładu połączonego z prezentacją różnych rodzajów broni. Uczestnicy mogli zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, budową broni i regulacjami prawnymi. Oczywiście najbardziej oczekiwanym momentem była możliwość praktycznego sprawdzenia swoich możliwości. Podczas strzelania do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy następujące rodzaje broni:  Glock 17, PM 98 Glauberyt, KBK AK, strzelba gładkolufowa Mossberg.

W tym samym czasie druga grupa zmierzyła się ze specjalnie przygotowanym torem off-roadowym. Do nauki jazdy w terenie wykorzystaliśmy samochody Nissan Patrol GR. Są to pojazdy dające bardzo duże możliwość jezdne, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pasażerów. W każdym pojeździe znajdował się instruktor z wieloletnim doświadczeniem w rajdach 4x4. Uczestnicy mogli swobodnie korzystać z możliwości pojazdów. Teren był przygotowany w taki sposób aby omówić najważniejsze  techniki ułatwiające prowadzenie samochodu terenowego.

Wieczorem cała Grupa spotkała się w Sali Kominkowej, gdzie przygotowaliśmy wieczór multimedialny w klimacie lat 80. Uczestnicy wzięli udział w licznych konkursach. Dla najbardziej aktywnych przygotowane były nagrody.

Event zakończył się następnego dnia po śniadaniu.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd