---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Bre Bank 20-21.10 Power Wehikuły, balony i wieczór multimedialny

Power Wehikuł, budowa balonów i najlepsza zabawaW dniach 20-21.10 zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny dla łódzkiego oddziału Bre Banku. Impreza odbyła się w okolicach Wrocławia. Z uwagi na termin i liczebność grupy udało nam się zarezerwować hotel na wyłączność.

 

Dla uczestników przygotowaliśmy dosyć napięty harmonogram. Dzień rozpoczęliśmy od Power Wehikułów czyli absolutnego hitu wśród tegorocznych atrakcji team-buildingowych. Uczestnicy przygotowali futurystyczne pojazdy, którymi następnie ścigali się po wyznaczonym torze.
Zanim jednak doszło do budowy pojazdów, każdy z zespołów musiał wziąć udział w grze terenowej. Uczestnictwo w kolejnych konkurencjach (sokole oko, labirynt, pajęczyna) dawało możliwość zdobycia elementów niezbędnych do przyozdobienia pojazdów.


Power Wehikul 1
Power Wehikul 10
Power Wehikul 11
Load MoreImpreza wieczorna przygotowana została w klimacie lat 80. Goście mieli możliwość uczestnictwa w licznych konkursach multimedialnych. Muzykę serwował profesjonalny DJ.
Drugi dzień rozpoczęliśmy od budowy balonów. Zespoły z zachowaniem pełnej precyzji przygotowały czasze balonów z bibuły. Następnie po podczepieniu napędu, balony wzniosły się w powietrze i zniknęły na horyzoncie, żegnane pełnymi niedowierzania spojrzeniami konstruktorów.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!