---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Firmowa Impreza integracyjna w Kiermusach - Power Wehikuł, warsztaty kulinarne, wieczór Szlachecki

Impreza w stylu Szlacheckim W październiku odbyła się impreza integracyjna dla pracowników sprzedaży detalicznej firmy naszego Kluczowego Klienta. Spotkanie odbyło się w uroczych Kiermusach – miejscu w którym czas zatrzymał się 100 lat temu. Uczestnicy mieszkali w chłopskich domkach zwanymi czworakami oraz w szlacheckim dworku w którym zakwaterowany został Zarząd i Menadżerowie Wyższego Szczebla.

 

W programie wyjazdu znajdowało się wiele atrakcji: od Power Wehikułów przez warsztaty sushi po pokazy szermierki historycznej połączone z wieczorną integracją.
Pierwszego dnia wieczór upłynął w klimatach cygańskich – komiczny prowadzący i prawdziwe cygańskie tancerki sprawili, że wszyscy tego wieczora nie tylko mieli wspaniałe widowisko ale także doskonale się bawili.
Po przebudzeniu się kolejnego dnia uczestnicy od razu udali się polanę za której rozegrane zostały Power Wehikuły. Jak zawsze było mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu, uczestnicy rywalizowali zarówno w konkurencjach motoryzacyjnych jak i artystycznych oraz oratorskich podczas prezentacji Wehikułów.

Kolejną atrakcją były wspomniane już warsztaty sushi. Trzech czołowych polskich Sushi Makerów prezentowało grupie historię, sposoby przyrządzania i triki sushi. Grupa miała szansę wspólnie stworzyć pyszne potrawy oraz nauczyć się niełatwej sztuki przyrządzania tej azjatyckiej potrawy.

Dzień zakończył się huczną biesiadą w szlacheckim stylu. O dobry klimat wieczoru zadbali szlachcice z krwi i kości. Po tym jak awanturując się wpadli do restauracji i porachowali się na szable przyszła kolej na sarmackie hulanki. Zabawa trwała do białego rana a śpiewom nie było końca.
Rano autokar odwiózł wszystkich do Warszawy.

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!