---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Cykl turniejów golfowych dla Still Polska

Cykl turniejów golfowychFirma PowerSport zorganizowała we wrześniu i październiku cykl turniejów połączonych z akademią golfa na największych polskich polach golfowych dla kluczowych klientów firmy Still. Celem każdej imprezy integracyjnej była prezentacja najnowszego produktu marki, a przy okazji integracja uczestników w miłej atmosferze i możliwość przeprowadzenia niezobowiązujących rozmów biznesowych.

 

 

 Imprezy integracyjne - Akademia Golfa 1
Imprezy integracyjne - Akademia Golfa 10
Imprezy integracyjne - Akademia Golfa 11
Load More

Imprezy integracyjne składały się z dwóch etapów. Pierwszy przewidywał wspólną naukę techniki gry w golfa połączoną z elementami rywalizacji. Drugi miał charakter wieczornej imprezy integracyjnej prowadzonej przez konferansjera, której główną atrakcją były warsztaty sushi. Cykl imprez spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozostawił w Gościach bardzo pozytywne emocje.

"Dzięki firmie PowerSport okazało się to możliwe, wręcz przerosło nasze oczekiwania. Idealnie dobrane lokalizacje w poszczególnych regionach Polski, ciekawy program imprezy wieczornej, pełen profesjonalizm firmy PowerSport przełożyły się na bardzo pozytywny odbiór wszystkich wydarzeń.
W pełni świadomie rekomendujemy usługi firmy PowerSport jako firmę, która sprosta każdym, nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom." - STILL PolskaOferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!